Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jaguar X-type, vagy Rover 75...

Jaguar X-type, vagy Rover 75 lenne jobb és a későbbiekben olcsóbb választás? (részletek lent)

Figyelt kérdés

-Főleg autópályára használnám, nem száguldozok betartom a sebességkorlátot

-A dízeltől mindig féltem benzines kocsikat nézegettem eddig, a jaguarból a 2.5, roverből az 1.8, de ha valamelyik típusnál a dízel megbízhatóbb kérem jelezzétek!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. szept. 19. 17:07
1 2
 1/13 crudy ***** válasza:
76%
Mindkettobol a benzibes a jobb es egyik se egy iszonyat tartos auto. En inkabb a nagyobb motort vennem. Alltalanossagban elmondhato h a nagyobb motort tartosabb.
2017. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Kérlek mondd, hogy ez csak egy troll kérdés!

Ennél a két típusnál olyan, hogy "olcsó", nem létezik! De sokszor még alkatrész sem, se bontott, se új. Rovernél mindegyik motor egy full betegágy. A "K" szériás motorok is, és a V6-os is. És nem, a dízel sem jobb, hiába BMW eredetű.

Elhiszem, hogy szépek, jól néznek ki, és még olcsók is, de NEM VÉLETLENÜL olcsók!

2017. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Ott a pont,ezek fanatikus autók...,nem pedig olcsón fenntarthatók.
2017. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Az X-Type. Pénztemető, de legalább egy emblémát kapsz cserébe, a Rovernél még azt sem. :D
2017. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Végül is melyik kell, amelyikhez drága az alkatrész vagy amelyikhez nincs?:D
2017. szept. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

A Jaguar X-type a maga módján nem egy rossz autó, de inkább Fordnak, mint Jaguarnak mondanám.


Jaguaros körökben megvetés tárgya, mert ez már egy Ford által kifejlesztett és gyártott, a korábbinál jóval bővebb vevőkörnek szánt (olcsóbb) modell.


Éppen ebből származik fő előnye a Roverral szemben: Igenis van hozzá alkatrész, melyeken ott virít a Ford emblémája, azok pedig nem kimondottan ritka autók, tehát az alkatrésszel nem lesz gond.

2017. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
25%

Mint Jaguar X-type tulajdonos egyértelműen ajánlani tudom. Természetesen csak a benzinest.

Előzőhöz szólok: a futómű és a motor igen Ford viszont ha valami más romlik el akkor elég mélyen a pénztárcába kell nyúlni.

A lényeg hogy kevés elektronikásat kell vásárolni mert Jaguaroknal nagyon hamar tönkremennek ezek.

Két autóm is van az egyik egy magyar papíros és teljesen gyári a maga 196LE-jével, elég sok benne az elektronika es már kezd rosszalkodni.

A másik autót Angliából sikerült apukámnak behozni, semmi gond nincsen vele, kevés az elektronika, tuningolt: Arden cuccokkal és most eléri kb a 240LE-t, imádom vezetni, imádok benne utazni. Fogyasztás az változó ha nyomos neki ami nálunk az eléggé rendszeres akkor megeszi a 11-12litert de amúgy megszokott állni 9liter körül.

Csak ajánlani tudom, persze azért mint mondtam nem olcsó ha valamit javítani kell de azért imádnivaló autók.

16/L

2018. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"imádom vezetni 16/L"


Ha kamu akkor ez van, ha meg komolyan így van és még reklámozod is, akkor gratulálok...

2018. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Miért te nem vezettél amikor ennyi voltál? Nem értem mi ezzel a gond és szerintem normális választ adtam és még ebbe is bele lehet kötni? Szerintem ehez kéne gratulálni.
2018. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem vezettem, forgalomban nem, tudod itt még nem volt jogsim, és neked sem lehet, innentől kezdve...
2018. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!