Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb Simson...

Melyik a legjobb Simson (s51n, s51b . stb) és szerintetek maximum mennyi pénzt költsek a megvásrálására?

Figyelt kérdés
én olyan 70000FT-val számoltam h annyiért veszek
2010. máj. 27. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:

S51B

Az N fojtott, az Enduron meg szar ülni a kipuff miatt, plusz az olajsár visszafolyik a könyökbe és folyamatosan szűkül és egyre szarabbul megy :S


hallgass rám!

70 ezerért ne vegyél!

Vegyél 40 ezerért és költs rá 30-at.

Sokkal jobban kijjössz.

A 70 ezresnél is biztos van vmi elhalgatott dolog ami miatt költhetnél rá.

Így meg 70-ből kihozod :)

Az enyém most 80-ban van, de metálfénnyel fasza tuninggal..

2010. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen csak nem találok olyat ami kisebb hibákkal megfelelne + még 1 kérdés.Nem vagyok az a gazdag gyerek ezt is balalgási pénzből veszem és nem hiszem h lenne kedvem sok ezer forintot Stihl olajra költeni mit ajánlasz helyette?
2010. máj. 27. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Újra az első vagyok


Igen, erre nekem sincs pénzem, szóval először próbáltam a legolcsóbbat: MOL Arol 2T, na az egy SZAR, és utána kipróbáltam a MOL Sprint 2T-t (2 ezer Ft / liter) és ezzel nagyon meg vagyok elégedve :)


Sokkal szebb hangja van, mint az olcsó szarral, és szerintem dinamikusabb is :)


Keressek neked egy jót? Ha gondolod rátapadok a monitorra aztán keresgélek

2010. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nahát manapság tényleg igen szarok vannak neten S:


Talán ennyiért ez megéri: [link]


vagy ez: [link]


Egyébként mennyire értesz a szereléshez?

2010. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

A legjobb szerintem az 51-es 4 sebis.

Most lehet hogy sokan lehurrognak de én nem ajánlom a simsont mert nagyon szervízigényes és az alkatrészei is elég ócskák, a tömítésekkel nekem nagyon sok gondom volt.

A karbi mindig benzines volt kívülről, kicsapta a blokkból a váltóolajat, nem sokat de ha rá ment a por akkor látszódott, letöröltem mosógatószeres ronggyal, kis idő után megint olyan volt.

A kipufogó kifújt, hiába vetem bele tömítést, akkor is kifújt, ki is lazult mindig, pedig volt biztosító lemez rajta. A kipufogó vége mindig kormos volt, a toldásnál kifújt és csöpögött belőle a cucc.


Most robogóm van és egy olajfolt nincs kívül a blokkon, gyors és erős.

Mielőtt motort veszel, nézz meg pár robogót és pár simsont.

2010. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a szereléshez nem értek de van ismerős aki olcsón és naon jól dolgozik tehát azzal no problem. úúúúútálom a robogót tehát én úgy vok vele h inkább sinyó :)
2010. máj. 28. 17:50
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

[link] én ezeket néztem

2010. máj. 28. 17:56
 8/9 anonim válasza:

én s51n -et cseréltem 1 telefonra amit után 10ezerét adtak el :D

csak annyi baja, hogy kb minden sz@r... de mivel hogy 70esre csinálom és azt kell kicserélni ami szar volt benne :D

ja meg egy kis fényezés 1-2 extra ide oda... ez így mind kb 30ezer :) 40-be van 1 jó mocim :)

2011. márc. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
s51n... bár lehet elfogult vagyok, mert nekem is ilyene van, de teljesen megvagyok vele elégedve... nem kell nagyon kímélni, de nem árt, ha havonta egyszer leellenőrzöd benne a dolgokat... alkatrészt, (mint minden simson alkatrész) olcsón tudod cserélni...
2012. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!