Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda nsr 125-ös, még a régi...

MarceLL9999 kérdése:

Honda nsr 125-ös, még a régi 2 kereklámpás motorom van. Azzal a "téglalap" tankkal. Rászeretném tenni az újabb nsr 125 rr kerek fém tankját. Rá lehet szerelni?

Figyelt kérdés
Szóval... úgy döntöttem, hogy a régi mocim kicsit átépítem. Rá akarom tenni az újabb nsr 125 rr tankját. Az idomokat leszerelem és egy Yamaha R6 faridomját teszem rá az ülésekkel eggyütt. Egy Naked-bikeot szeretnék belőlle. A fejidom az is egy lapított Nakedes fejidom lesz. Hasidomot is teszek rá. Átfestem az egyészet sárgára. Érdekelne, hogy az "RR" tankját rá lehet-e tenni és, hogy ehez az idomcseréhez, hogy más márkát/típust használok ezért szükséges-e ehez engedély?
2017. szept. 23. 11:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!