Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autós hirdetések fényképein...

Az autós hirdetések fényképein az kocsi rendszámát miért szokták kitakarni?

Figyelt kérdés
Valahogy semmilyen magyarázatot nem találok erre. Ha viszont "Eladó" falirattal otthagyják valamelyik parkolóban, útszélen, ház előtt, ott úgyis láthatja bárki a rendszámot. Akkor mi értelme kitakarni a fotókon?

2017. szept. 23. 16:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, a kocsi rendszámát...
2017. szept. 23. 16:05
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Például, hogy csalásokhoz ne tudják felhasználni az autóm rendszámos fotóit.


De muszáj ezt mindennap megkérdezni?

2017. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Legtöbben azért, mert azt hiszik a rendszám valami csoda dolog, közben meg fingjuk sincs róla mire is való. Ennyi erővel az úton mászkálva is letakarja, ne lássa az a párezer ember aki mellett elmegy? Még a hirdetést se tekintik meg annyian...


Másik oka meg az új rendszámok rejtegetése, mert ugye elmész a kocsit megnézni és mikor kiderül, hogy új rendszámos, rögtön sántítani kezd a nyugdíjas orvos, nem dohányzó feleségének a garázsos autója duma... Valójában meg egy németből behozott lelakott fos, felpofozva. Csak ha már ott van az ember legtöbbször meg is veszik.

Egy 20 éves autón ha ki van takarva a rendszám, de az ablakon ott a matrica, akkor gyanús... Mivel az csak EU-s rendszámhoz kell, az pedig 14 éve van csak.

2017. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Aha, fényképen tetszik a 18 éves autóm, de ha N-es rendszámú, akkor már hűdesz@ar?!
2017. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Értelmezni is kellene.
2017. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt, mert ha a hahu-n a másik kitakarja, akkor én is kitakarom elv érvényesül, másrészt én azért takarom ki, hogy ha meglát valaki az utcán, akkor ne jöjjön oda, hogy jéé, ez az az eladó autó a hahuról, hadd nézzem már meg, stb.
2017. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha vásárlási szándékkal szeretné megnézni, miért ne nézhetné?
2017. szept. 25. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem mindig alkalmas a dolog, lehet hogy a családdal vagyok, vagy éppen sietek, stb. Full idegenek ne jöjjenek nekem oda az autóhoz. Az más dolog, mikor felhív, és tudom előre, hogy főg jönni az autót megnézni.
2017. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt már felsoroltak pár értelmes okot rá:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__87..

2017. szept. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!