Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ugynevezett HID xenon szettek...

Nemesis0319 kérdése:

Ugynevezett HID xenon szettek utan erdeklodnek es segitseget kérnék! Se at alhambraba kellene H7 tipusu de annyira nem ertekk hozzá melyik az ami selejt, es melyik ami jo minosegu? Es melyik a jobb 35w vagy 55w? Azt tudom hogy a 6000k az tetszik!?

Figyelt kérdés

2017. szept. 23. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%

a h7 nem xenon.


d2s pl xenon, de van par foglalat még, azok 35 wattosak. de neked ha h7 kell akkor nem xenon, ennyi.

2017. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Első nem teljesen jól fogta meg a kérdést. Utólagos xenon szettet szeretnél beszerelni, ami nem véletlenül tilos. Ha mindenképpen meg akarod csinálni, keress egy szerelőt, aki megcsinálja neked, pláne ha ennyire nem érted a lényegét. A 35w egyébként elég, de ezek a szettek mindegyike kínai gagyi, legfeljebb a fejet veszik valami nevesebb gyártótól (de nem is az fog tönkremenni, hanem a trafó), így majdnem mindegy, melyiket veszed meg.
2017. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Aha, gagyi xenon!

remélem, egy-két kamionos jól megkínál!


[link]

2017. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem tilos xenont beépíteni az autóba, de mivel nem gyári felszerelés külön a xenon miatt le kell vízsgáztatni. Ez amúgy MINDEN utólag felszerelt lámpa esetén igaz ( a CE jelölés a lámpa engedélyét jelzi, nem a felszerelhetőségét)
2017. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen de gondolom a fényszóró mosot a fényszóró magasság állító automatikat és az új lámpákat nem akarja betenni.
2017. szept. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ebbe az autóba volt gyárilag xenonos kivitel így inkább szerezz egy gyári lámpakittet hozzá sokkal jobb lesz mint egy utólagos xenon a foncsoros lámpába ami ~fél év után kuka lesz úgyis mert szétégeti a xenon.
2017. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Lényegében van igazatok sok mindenben youtube-n neztem par videot aztan megtetszett! Annyi penzt nem akarok ra szanni igy gondoltam ezt a szettet! 55w 6000k neztem alu trafos 1 ev gari gyari minosegu alkatreszbol all a trafo! Viszont ezt a Ce jelzest hogy tudom ellenorizni es hol talalom ezt! De ha tudtuk gyari xenont akkor erdekelne!
2017. szept. 24. 13:04
 8/18 anonim ***** válasza:
2017. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az Alhambrának nem projektoros a tompítottja, ezért ne rakj bele semmilyen xenont, kegyetlenül fog vakítani. H7R xenonnal lehetne esetleg próbálkozni, az ki van maszkolva a megfelelő helyeken, de azt sem ajánlom.

A 6000k meg lehet, hogy tetszik, de esőben semmit nem látnál vele. Maradj a halogénnél.

2017. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen inkabb halogen! A leirtak alapjan valoban nem esszeru un."gagyi xenon" halogenbe melyiket ajanlanatok ami gyonyoru feher es eros fenye van?
2017. szept. 24. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!