Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Távirányítós központi zár...

Távirányítós központi zár beszerelése Ssangyong Rexton-ba, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2005-ős évjáratú Ssangyong Rextonba szeretnék a meglévő gyári központi zárhoz tàvirányítót kötni. Vettem is egy autoriasztot, azonban elakadtam....az ajtókban levő motorokhoz összesen 5 szál vezetek megy gyárilag az autóban, amibol 2 elvileg maganak a motornak a szála, 3 pedig a gyári kp zar vezerlese. A 3 szálból egyik test, a másik kettő pedig a nyitó es a záró szál, amelyeknek testet kell kapniuk a működéshez, negatív vezérlésű kp zár révén. Próbalámpával próbáltam a záró es nyitó szalaknak testet adni, a nyitó szál nyit is, de a záró szàl nem zár, nem csinál semmit... Sőt ha kézzel lezárom a központi zárat, es utána testelem a záró szálat, akkor az is kinyit. Zárban a zár nyelv lenyomva( tehát mintha az ajto csukva lenne), ajtokapcsolo (ami pl a belső világítást es az ajtónyitás emlékeztetőt kapcsolja, benyomva, kulcs nincs a zárban...mi lehet a probléma?



2017. szept. 27. 10:42
 1/1 anonim válasza:

Szia,


[link]

2018. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!