Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2008as benzines 1.4 twinport...

2008as benzines 1.4 twinport astra g caravan mennyit ér?

Figyelt kérdés

Felakarom újitani mert klima tömítés rossz, bal sárvédő sérülés miatt rohad.

90 ezer km, családapától megkímélve nem széthuzatva. 1000 kmen fogyaszt 0,3 deci olajt nem 3 deci nem 0,3liter, hanem 0,3 decit. 10 000 cserénél lemértűk.


Apám nekem szánta de nagy autó nekem friss jogsihoz ellehetne cserélni kisebbre? Milyenre,? ami értékileg=?


Eladni, felújítani és ugy eladni éri meg jobban? És mennyit érhet így és úgy?


2017. szept. 28. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Astra G Caravan az abszolút nem nagy autó, teljesen megszokható. Bár friss joggsival csak akkor nagy, ha kis autón vizsgáztál.


Mivel sok ilyen autó flangál a városban és a kasztni sem egy mai darab, én azt mondanám, hogy az életkor határozza meg inkább, mint a kevés km... A régi autóknál nem nagyon szokták figyelembe venni, mert annyira felnyomná az aárat, hogy több km-es újabb kasztnis (Astra H Caravan) kapnál rajta, így meg rajtad fog maradni.

A klímát töltetni kell 10-15.000 Ft ha nem a kompresszorral vagy a hűtővel van a gond. Sárvédőt is illene lecserélned kompletten és akkor az értéke 900.000 Ft körül mozog. Meg lehet próbálni az 1milliót is, de annyiért már van újabb és akkor az ember inkább azt veszi meg.

2017. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy lakatos, szerelő, akkor nem éri meg ezzel foglalkozni, mert nem fogod drágábban eladni. Ha mondjuk csak az első! sárvédő rohad, akkor venni kell egy bontottat, lehetőleg színben azonosat, az megérheti.
2017. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!