Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift világítás probléma?

Suzuki Swift világítás probléma?

Figyelt kérdés
Van egy Suzuki Swift 3 ajtós 99-es 1.3-as járgányom. Lámpatest csere után a bal világítás legyengült. Picit beizzítja az izzót, de gyenge. Izzó csere volt, csatlakozó csere volt, de semmi javulás. Át lett hidalva a jobbosról, úgy sem javult. Mi lehet a probléma? Szerelő is szenved vele egy hete.

2017. szept. 30. 05:49
 1/6 anonim ***** válasza:

jó szerelőd lehet...

testelés?!

2017. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom. Biztosítékok jók. Ne is mondd. Augusztus 21.-én vittem el, hogy készítse fel műszakira, ami 28.-án járt le. 2 gumit kellett cserélni, majd tengelyenként a 2 kereket, 1 fékeket. Ennyit kellett csinálni + egy féltengely gumiharangot cserélni. Lealvázvédőzte és ennyi. Kb. 2 hete állt neki. Műszakiról vissza küldték, mert nem a gyári színű lökös volt fent. Vittem neki a gyárit, azt mondta át megy az, b...ta lecserélni, 6%-os túllépés volt. Akkor fogta, lefújta szürkére a türkiz motorháztetőt, amit szerettem volna eladni. Nem a szerelőm, csak hallottam, hogy nagy mester szerelő, meg hogy a suzukit keni-vágja. Tele van minden suzuki felirattal a műhelyébe.
2017. szept. 30. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Műszakin pont leszarják, hogy milyen színű a lökhárító.
2017. szept. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kezdek félni tőled kérdező... kevered a szezont a fazonnal... lökháritóból motorháztető.... meg villany nélkül műszaki...
2017. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Maga a kocsi szürke, mocitető türkiz, hátsó lökös lila. Világítás nélkül nem engedik át, lökös miatt túllépés volt.
2017. szept. 30. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kompletten cseréld le a jobb oldali szerelődet. :-))
2017. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!