Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lenne a tökéletes első...

Mi lenne a tökéletes első autó nekem?

Figyelt kérdés
Árban max 800 ezerben gondolkodtam. 70%ban városban mennék. Nem csak arra kéne hogy A-ból B-be menjek. Amit néztem eddig az w124es 2 literes benzin merci, 1.6 vti civic, golf 4(tdi) vagy egy sima 1.3/1.6 swift
2017. szept. 30. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

hehe

mekkora vagy


nem csak arra kene hogy A-bol B-be menj .. laknal is benne? sutni fozni? szex vagy mire masra kellene?


a kocsikat altalaban arra hasznaljak, hogy A-bol B-be jusson vele az ember


[link]

erre a kriptaszokevenyre gondoltal


szerintem ez lesz a legjobb


hany eves vagy? 20-21?

2017. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom parkolast, szuk helyen kozlekedest gyakorolni kellene.
2017. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc? Azt értem, hogy valami "különlegesebb" autó kéne. Azt nem értem, hogy akkor miért került a listára a TDI Golf4 meg a Swift...
2017. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70% város 2 literes benzines mercivel... az úgy menő. Remélem tankolni is van pénzed. Ennél az összes többi jobb megoldás, amit leírtál. Egy sima TDI Golf nagyon jó és tartós tud lenni, de őszinte km-es nincs belőle. A civic-ből nem rohadósat és nem hülyegyerek autót kéne venni, akkor jó lehet. Talán az 1.3/1.6 swift a legjobb, ehhez el sem kell tölteni az összes pénzt. Esetleg nézz szét Focus I fronton, de a Polo III se rossz. Szerintem ennyi pénzből ne különlegeset keress, mert ezen a szinten az a szívással egyenlő.
2017. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!