Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octavia RS 1.8T 20V...

Skoda Octavia RS 1.8T 20V (AUQ) mik a tipushibái? És milyen más hiba szokott elöfordulni velük?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Skoda Octavia RS 1.8T 20V tipusu autót vásárolni majd a jövöben,nem sietek a vásárlásal,elég ritka darab és széthajtott és ezek az RS-ek még elég romlékonyak utodjaihoz képest (2.0TFSI RS),bár sokak szerint az öreg 1.8T AUQ jobb mint az utódai .Nekem 2.0TFSI kedvenc motorom,de most keret csak 1-es octavia rs engedi,késöbb majd akarok ujabbat is,de második autóm lesz.Hibáira lennék kiváncsi ,mert láttam videoban 300lóerős modelnél kirobbant motorblokk oldalt,hibás vezérmütengely szenzor hibát ,kiváncsi lennék ,hogy ezek a tuningok müvei vagy tipus hibák és én is számoljak e majd vele ?Illetve vásároljak-e egyáltalán ilyen autót?
2017. okt. 1. 00:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!