Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Részecskeszűrő tisztítás? Bmw

Részecskeszűrő tisztítás? Bmw

Figyelt kérdés
Folyamatosan feldobja hibának mondták hogy pályázzak vele mentem pályán 30 percet és ugyan úgy feldobálja valami ötlet esetleg én magam megtudnám csinálni ?

2017. okt. 1. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerelő, lefuttatnak egy programot ami magasabb fordulaton pörgetve és többletgázolaj segítségével kiégeti. Lehet, hogy már nem fog segíteni rajta, akkor van savas tisztítás, de az is kérdéses.


Ha nem sikerül akkor vagy kiszedik és törlik a hibakódokat aztán onnantól csak oda fogod tudni hordani műszakira is, vagy pedig megcsinálják jó drágán.

2017. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 ". Lehet, hogy már nem fog segíteni rajta", de legalább a technikának adsz egy pofont.

Csere a megoldás.

2017. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem is értem vesz valaki egy dízelt a városba, aztán csodálkozik. hogy ki kell köhögni 600-800 ezret részecskeszűrőre.

Pályázni meg legalább 3-4 órát kellett volna vele.

Alsó hangon is 60 ezer lesz, ha lehet tisztítani, ha nem akkor csere.

Ha nem cseréled, hanem kiveszed, akkor ugye az autót csak komoly értékvesztéssel tudod eladni.

2017. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fél óra pályázás nem fogja megoldani az eltömődő részecskeszűrő problémáját. Megpróbálhatod regeneráltatni szervizben, vagy nem épp szakszerűen tisztítani. Ha nincs szerencséd csak a csere segít.
2017. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1600km-et pályáztam vele haza jöttünk rá pár hétre jelentkezett a hiba :) akkor ez most hogy is van ? utána megint ki mentem pályára igaz akkor már csak fél órára
2017. okt. 4. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Barátom dízellel legalább 400-500 km város után 200 km pálya.

Több hétig városban jártál vele, előtte mehettél 160 ezret is a pályán.

De nyugodtan okoskodj, remélem akkor is mosolyogsz majd mikor közlik a szervízben mennyibe fájt ez.

A dízel autót nem csak vezetni kell, hanem tudni mire való.

2017. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm , nem fájt és mosolyogtam :))
2017. okt. 5. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!