Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új autókat nyári gumival...

Az új autókat nyári gumival adják akkor is ha télen rendelem/veszem át?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Új autónál a minimum,hogy kialkudsz grátiszba egy téligumi garnitúrát mellé.
2017. okt. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező (nálunk) a téli gumi. Miért adnák azzal alapesetben? Lehet persze akció, meg bele lehet alkudni is (esetleg) a vételárba, de senki nem kötelezi a kereskedést hogy téli gumit (is) adjon az autóhoz.
2017. okt. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokszor van téli akció, amikor nyári helyett télit raknak rá, de alapból akkor is nyárival adják.
2017. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyárival adják át.
2017. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem télivel adják át, mert úgy kérem, de adják hozzá a gyárilag szerelt nyárit is, amit ott is hagyok mert oda hordom cserére, nincs hova tennem a gumit. Én nem szoktam belealkudni, 160 ezret kibírok négyévente a 8 millás kocsi mellé. Úgyis meg kellene venni a nyári gumit, ha télit adnának csak hozzá.
2017. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó, de legtöbbször nyárival adják. Szalonokban is előfordul, hogy nyár óta áll az autó, szóval te télen azzal fogod megvenni (nyárigumi). De sok esetben tényleg adnak téligumit is hozzá, akár fel is teszik neked.
2017. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem raktári autóról van szó. Ahogy megrendelem a gyárban akkor kezdik összerakni. 2-3 hónap alatt vehető át elvileg. Tehát ez azt jelenti nálam, hoyg december-január. (Elég egyedi is a konfiguráció, raktáron általában csak fapadosabbakat láttam.)


Nem is spórolás miatt kérdeztem. Csak egyszerűbb, kevésbé macerás ha van pár hónapom megvenni a téli (vagy nyári) garnitúrát és nem akkor kell utána rohangálnom. És azt se vettem volna zokon, ha az első utam a szalonból nem a gumishoz vezet.

De akkor ezek szerint nem lehet megúszni.

Felni+ nyomásszenzor + gumi az esetemben bőben negyed millió forint fölött lesz...


Azért pedig csak imádkozhatok, hogy amikor elhozhatom a kocsit épp ne szakadjon a hó, vagy essen ónoseső. Amíg el nem olvad addig nem szeretnék buszozni.


Tehát ezek szerint a válasz a kérdésemre felesleges körítések nélkül: igen.

2017. okt. 2. 16:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a rendeléskor nem tudtak választ adni. Mi lenne ha esetleg azzal kérnéd. Mert egyébként előfordulhat hogy azzal szállítják.
2017. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!