Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2017-es Ford Mustang Ecoboos...

A 2017-es Ford Mustang Ecoboostnak le fog menni az ára az évek elteltével? Ha igen akkor mennyire csökken le az ára szerintetek? 2025 körül mikor már "réginek" számít mennyiért fogják árulni?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy egy ilyen autó évek elteltével mennyibe kerülne.

2017. okt. 4. 15:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az igaz,hogy a Mazda,Ford közös 2.3-as motorja lett továbbfejlesztve, de hulladéknak nem nevezném, Nekünk van egy CX7-esünk amiben ez a motor van.

260ezer km van benne, egyszer kellet benne turbot cserélni 180nál és ennyi. Ami szerencsére nem volt vészes, mert viszonylag olcsón lehet hozzá turbót kapni.


Kérdésre válaszolva: 10 év múlva szerintem már Magyarországon is megkapod 4-5 millióért.

De jelenleg az államokban már 20ezer dollar alatt is lehet kapni ami azt jelenti,hogy 5 millió és az alatti Forint.

2017. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
21%

Volt MPS en sorry de keress rá Mazdaspeed 6 engine problems :)) millió hibás van belőle én is beleszaladtam 4 éves autóval. Majd keress bontott motort :)

Az Ecoboost 2.3 nagyon problémás ugyancsak a Ford is elismerte és cseréli kompletten gariban. A v8 coyote motor rendben van direkt azért rendeltem v8al.

2017. okt. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!