Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Rmz 250 vagy Rmz...

Suzuki Rmz 250 vagy Rmz 450-et válasszam?

Figyelt kérdés

Üdv! Hobbi motorozásra szeretnék krossz motort venni. Csak itt a környéken a föld utakon, erdőkben, szölösben járnék vele, tehát nem pályán.

Erre a célra melyik lenne megfelelőbb? 250-es vagy 450-es?

Terepen kezdőnek mondanám magam bár már volt szerencsém egy két géphez, de aszfalton 5 éve rendszeresen motorozok. (Tudom hogy ég és föld a kettő de mégsem vagyok 0 a motorozáshoz)


Illetve egy olyan kérdésem lenne hogy ez az üzemóra hogyan működik? Azt tudom hogy kell számolni de mit és mennyi üzemóránként kell cserélni? Pl olajat, dugót, esetleg hajtókart?


Köszönöm szépen a válaszokat!



2017. okt. 5. 17:46
 1/1 mikul ***** válasza:
Te neked egy endúróra van szükséged, ha kezdő vagy akko elég egy 250essel kezdened is pl ktm exc 250,125öst ne vegyél mert csak nyűszít és nem megy,a fent említett rmz tipus krosszra jó igaz en hasznaltam ilyen dolgokra is mint amit fent irtal de ráfizetéses volt mert a krossz nem erre lett kitalálva.10üzemóránként elég volt az olajcsere ilyen föld úton való szaladozás mellett,dugó olyan 150 órát ment el nekem a hajtókarra 100 óra van megadva.
2018. jún. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!