Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 407? Ti vennétek...

Peugeot 407? Ti vennétek ilyen autót? Ha igen, milyen motorral? Mit érdemes tudni róla nagyvonalakban?

Figyelt kérdés

2017. okt. 6. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
2.0 HDI jó motor, éppen az elmúlt napokban volt róla cikk a totalcaron. Ha tetszene, akkor bevállalnám, mert elég megbízható és takarékos, tágas.
2017. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Francia autó = szar!
2017. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na és a benzinesek?
2017. okt. 6. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

#2-esnek biztos ww-je van, vagy éppen egy kintről behozott és 10x tekert 3-as/5-ös bömöse 170k km-rel... :D Francia autóban pedig sose ült még, pláne nem is használt.... :D :D, mind1, legalább megmutatta szegénységi bizonyítványát


Én vennék ilyen autót.


[link]


[link]


Ha sokat mégy vele autópályán bátran ajánlom a HDI motorokat. Nagyon megbízhatóak, jól fogyasztanak, és szép a járásuk. Francia hdi -28 fokban is pöccre indul. Elektronikai hibákról annyit, hogy voltak gondok, de egy facelifttel megoldottak szinte mindent. Ergó motorikusan a franciák nagyon ott vannak pláne dízel terén, kényelemben is viszik a prímet... Bele kell ülni, ki kell próbálni. :D


Ja és 2-es: Az megvan hogy egy időben a PSA és a BMW között is ment a motorcsere? Sőt közösen is fejlesztették az 1.6 thp benzinmotorokat, amik érdekes módon kokszosodtak....


khm nem tudom melyik német autómárkának éget le 2-3 autója mert rossz volt a motor.... "Majd ha a franciasz@r" leég alattam, vagy ha nem indul el -28 fokban (lásd ww konszern 1.6 cr tdi ami -10-ben is szenved), akkor majd mondhatod hogy sz@rok a franciák... :D


Mercit szereted ugye? A merci motorjai jók? :D Csak me' abban is renault dízel van (dCI)

Sőt! A Fordokban is HDI motor van (ne tévesszen meg senkit sem a TDCI) az biza' HDI motor.


Szummázva, ha sokat mégy vele, megéri a dízel, ha nem, akkor pedig benzines.

I generációs C3-ast is nézd meg. 980kg és az 1.6 szívó benzin 120 lóerőjével egy igazi fenevad! :D 7-8 litert eszik, de van hozzá F1-es váltó (ami valljuk be mindenkinek kis rejtett álma), és maga az egész aranyos konstrukció.


2 dologgal hívták vissza az autót:

1: Leszakadó első felfüggesztés mert elrozsdáltak a rugók.

2: Ami alapján leeshetett a kormányoszlop, amivel úgy nyilatkoztak hogy "nem magyar utakra tervezték"... Ezentúl nem volt vele különösebb gond! :D

2017. okt. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én inkább benzinesben gondolkodnék.
2017. okt. 7. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Cimborámnak 1.6 HDIje van és elégedett vele. Szalonból vásárolt céges kocsi, amit a főnökétől vett meg.


Neki a forma tetszik mindenek felett. Az elektronikai nyűgökön (pl közpotni kijelzőt kellett már cserélni) könnyen továbblép, de a legmeglepőbb, hogy a 250.000 km környékén történt teljes motorcsere se zavarta nagyon. Kb. 300.000 Ft-ért vett és tett bele komplett bontot motort, amibe azóta szintén 200k km-t hajtott bele. Szerinte így is jó.

2017. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Igy van a hogy a 4. irja.

A 2.-nak biztos 26 éves bmw-je van fütyi növelőnek.

Ezt is olvassátok el.

[link]

A francia autók sose csináltak ilyet.

2017. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most tettem le róla, hogy vegyek egy 407-est. A HDI motor valóban jó, pláne, ha nem DPF-es. Ami még biztosan cserés lesz, az a nagynyomású pumpa és a kéttömegű lendkerék. Ha ezekre megvan a keret, akkor ok. A benzinesek baja, hogy nagyon eszik az olajat. Utána olvastam, erről panaszkodnak. Az 1.8-as gyenge, a 2.2-es jó erőben van. Sajnos a 407-esek nem annyira megbízhatóak, mint az előd, én inkább azt venném. Az elektromos rendszerük elég instabil.
2017. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!