Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek kik az agresszívab...

Szerintetek kik az agresszívabb autóvezetők? Nők vagy férfiak?

Figyelt kérdés
Nem vezetési tudásra gondolok, hanem hogy kik az agresszívabbak és kik az előzékenyebbek? Esetleg korosztályt is írhattok.

2017. okt. 7. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak előzékenyebb sokkal. A nők irtó bunkók, soha nem mondanának le az elsőbbségükről pl. Szörnyűek. Mondom ezt nőként.
2017. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább esetekre bontanám. Olyan hölggyel én még nem találkoztam aki pl tolt volna le az autópályán, szerintem az agresszió sem jelemző a szebbik nem képviselőire.

Ellenben, apróbb, városi forgalmas szituációkra inkább jellemzi a rosszindulat a hölgyeket mint a férfiakat. Az előzékenység is ritkábban fordul elő szerintem. Ez lehet abból fakadhat, hogy egy normális életet élő nő általában sok előzékkenységet kap ( ami teljesen természetes szerintem ), de a közlekedében neki is előzékenynek kellene lennie bizonyos forgalmi szituációkban ( mivel a közlekedés nemtől független ).

2017. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 crudy ***** válasza:
Jellemzoen, szerintem legalabb is, a 20-30 kozotti ferfiak. A nok egyaltalan nem agresszivak. Szimplan jellemzoen nem olyan jo soforok mint a ferfiak. A meg tapasztalatlan fiatalok akiknek meg forr a veruk es turelmetlenek. Azok inkabb. Neha en is vadabbul vezetek de igyekszem egyaltalan nem agressziv lenni es elozekeny a kornyezetemmel.
2017. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mások ekézése helyett én úgy vezetek, hogy csak arra figyelek, amit el akarok érni...hogy ki vezeti a kis-nagy, vagy óriási autót, az marhára nem érdekel..beenged, vagy nem..még sosem maradtam ott.. pár másodpercet kell várnom, akár a Hungárián, akár a Lánchíd előtt, vagy az autópályán..


a parkolóhelyek már más tészta..ott meg igencsak az intellektus dönt, nem a kocsi mérete, a vezető neme...


nincs agresszív nő, sem férfi..csak aznap épp nem dugott..

2017. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is nagyon fontos leszögezni, hogy sokkal a sofőrök legalább 70%-a még mindig férfi, ahogy én látom, szóval nagyobb az esély bunkó vagy béna férfit látni, mint nőt a volánnál.

De: a nők valahogy olyan semlegesek. A nők általában nem vezetnek olyan vadállat módon, nem előznek kanyarban, stb. Viszont ha te előzöl egy nőt, és necces a szitu, akkor ő nem fog lehúzódni vagy fékezni, hogy ne ütközz frontálisan a másikkal, ellenben egy száguldozó férfi sofőr ezt megteszi szerintem. Vagy kereszteződéseknél a hölgyek valahogy nem szoktak integetni, lámpázni, hogy menj el, ők sosem engednek el, ha nem muszáj. Míg nagydarab kopasz férfiak beszoktak engedni néha.

Most lehet úgy tűnik, hogy a nők ellen beszélek, pedig nem, az én feleségem is nagyon jól vezet, gyorsan is tud menni, de bizony a városban ő sem enged el senkit. De agresszívnak sem mondható.

32F

2017. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Fiatal férfiak sokszor felelőtlenül vezetnek, de agresszívan a nők szoktak. Legdurvábbak a terepjárót meg a trendi autókat (Mini, 500, Smart) vezető fiatal nők, na ők személyes sértésnek veszik ha előzékenynek kellene lenniük (nem is azok), és legszívesebben átgázolnának rajtad a zebrán is...
2017. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nehéz meghatározni.. a nők csak a jogaikat akarják, tudod előre engedd takarodj előle etc.. Ha beengedhetne se fog, mert neki jogai vannak elsőbbséget élveznek.


A férdiak.. van hogy tahók van hogy dudálnak, de alapvetően itt eléggé vegyes a kép, van bunkó és figyelmes is.

2017. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azok, akiknek túl nagy az önbizalma!

Férfiak, nők vegyesen.

2017. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!