Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen illatosítót vegyek a...

Milyen illatosítót vegyek a kocsimba?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy ambipur ventilátorrácsra illeszthető illatosítót használok, de ezekkel nem vagyok megelégedve mert csak akkor működnek mikor melegre állítóm a hőfokot, amikor hidegen van, vagy nincs bekapcsolva akkor nincs semmi illata.

A ventilátorrácsra illeszthetőn kívűl kerülni szeretném a visszapillantóra akasztható illatosítókat, mert zavarnak, korlátozzák a kilátást. A műszerfalra kenhető illatosítót is kerülni szeretném, mert utálom mikor zsíros, ragadós a műszerfal.


Tehát alternatív megoldásokat várok válaszban, amelyek megfelelnének nekem, folyamatosan legyen kellemes illata, és viszonylag sokáig tartson.

Márkákat és linkeket mellékeljétek.

Köszi :)



2017. okt. 8. 19:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nekem is bevált, sokáig elég, 4 euró körül van és tényleg erős, bár a nejem ezt a sportosat nem szereti, de a többi neki is bejön.
2017. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!