Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MERCEDES C200 VS BMW 320 első...

MERCEDES C200 VS BMW 320 első autónak?

Figyelt kérdés
Üdvözlet! 16 éves vagyok télen megyek jogsira és 2 éve vacilálok a fent említett két autó között! 7-800K-m lesz rá plusz az átírás!...első autónak melyik lenne a jobb szerintetek? 2000 körüli évjáratban gondolkozom! Köszönöm a nem bunkó válaszokat előre is :)
2017. okt. 9. 14:27
1 2
 1/15 D. Brasco ***** válasza:
63%
Még a jogsid sincs meg,illetve ha 16 vagy még egy darabig nem is lesz.......ugyhogy egyelőre ráérsz még ezen agyalni.....de az biztos hogy 7-8százért valami fiatalabb egyben/rendben lévő kisautót vennek nem ilyen kivénhedt tizengazdás húsz éves lefingott exprémium lomokat......a 2000-es évek mercedeseitől hitványabb autók meg nem is nagyon vannak!Vasarlasra alakalmas példány szinte nulla,ha mégis van akkor also hangon duplája a vetelar az általad említett összegnek.......a bmw-k meg valószínűleg túl vannak a sokadik boyracer driftking tulajon ...meg jó pár törésen is....
2017. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Friss jogsival mindenképp Bmw-t vegyél, elvégre úgy nem fogsz kiríni a tömegből. Még véletlenül se gondolkodj Fordban, Volkswagenben, Suzukiban, Toyotában, Mazdában, Renaultban.
2017. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
D.brasco tudtad hogy 17 eves kortol lehet jogsim? 4 honap se es megvan :) ...az hogy fikazod ezeket az autokat alaptalan ugyanis 4db mercedes van a csaladba a 2000s evekbol es sok bmw-t is ismerek es egy nem szethajtott gepet kifogsz abba csak tankolni kell meg olajat cserelni :)
2017. okt. 9. 15:12
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
ha ennyi autó van a családban miért itt kérdezed meg?
2017. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

"es egy nem szethajtott gepet kifogsz abba csak tankolni kell meg olajat cserelni"


Álmodozz csak :D

2017. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mert bmw nincs a csaladban es nekem mind2 tetszik!
2017. okt. 9. 15:17
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Akkor hajrá vegyél egyet és a tankoláson meg olajcserén kívül rájössz, hogy milyen jól jártál ;)
2017. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Apumnak egy 220cdi kombi van 2002-es es 2 eve csak olaj csere van :)
2017. okt. 9. 15:19
 9/15 anonim ***** válasza:
hát ja, ha használja havi 100 km-t elég is... megnézném a 2 évenkénti olajcserét évi 25ezer km-nél...
2017. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 crudy ***** válasza:
31%

Azert fikazta az elso mindkettot mert van egy kis ralaltasa a hasznaltauto piacra. 2000ben meg jo bmwket es jo merciket gyartottak. A baj az h a mercik mar annyira nem voltak jok. Max motorikusan. A dizelek meg plane. Jo kis OMsorozat. Akkoriban a festes problemas volt. A bmw tucat auto lett. Mindenkinek e46 kell. Nekem is van ketto ugyhogy ismerem a piacot es a keresleti trendet aminek te is egy ekes peldaja vagy. Neked van egy jo mentseged, hogy fiatal vagy igy nem ertesz hozza es inkabb rakerdeztel. Sokan viszont tenyleg keves penzbol akarnak bmw-t meg mercit es nincs penzuk fenttartani. Regen amikor autot vettem es meg zoldfulu voltam az en apam is mondta h ki kell fogni azt amibe csak az olajat kell tolteni es bar ne hallgattam volna ra. Rengeteg penzembe kerult a szakertelme utolag. Apadnak se higyj, es nem azert mert hulye vagy mert nem ert hozza de o a sajat autojarol beszelt es nem a magyar hasznaltauto piac szornyu helyzeterol amit lehet nem ismer mert nem a 300000-1500000 ftos kategoriaban vasarol vagy reg nem vasarolt autot. Ennyi penzert olyan autot venni amibe csak az olajat kell onteni nem nagyon fogsz tudni. Te meg nemapad autojat fogod megvenni. Egy jo tuti 320as 1 guriga felett van. Meg akkor is ha amugy nem er annyit mert a sok leharcolt darab felnyomja a jo allapotuak arat. Hasonlo a helyzet a mercivel is.


Roviden, vagy regebbi bmw, vagy e46 de dragabban vagy inkabb gondolkodj egy suzukiban vwben, toyotaban.


Azert is mert te 17 evesen nulla tapasztapattal bele akarsz ulni egy 150 lovas autoba, arra nem gondoltal h tul eros lesz? Ha fl utani bmw az mar 170 lovas. C200 is ennyi kb de nem emlekszem pontosan. Ember kezdo sofor vagy.


Alkatresszel mi lesz? Gondolom nem te fogod tankolni se szervizelni de a szuleid se fognak neki orulni. A mercimbe egy hatso gatlo 23ezer. A benzines bmwre pl jellemzo a szelepszarszimeringek eloregedese. Azt nem usznad meg 140 alatt. Ha dizelbe gondolkodaz akkor egy turbora nem art felre tenni ami 100-170ig megy plusz a munkadij. Egy dizel 4es golf egy vacak auto alapvetoen de egy adagolo 40penz. Egy vezerles nem tudom, 80.


Szoval lenyeg, teljesen irrealis ahogy gondolkozol es ha nem csak azert kerdeztel h kapj egy csomo pozitiv visszacsatolast akkor fogadd el az egyhangu valaszunkat es egyiket se vegyel.

2017. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!