Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionban lakni. Ki van...

Kamionban lakni. Ki van mellette, ki van ellene?

Figyelt kérdés
Sokan elszornyulkodnek, hogy ur isten hogy birnak benne lakni az autoban a kamionosok, de sokan szivesen csinaljak. Kinek mi a velemenye?

2017. okt. 10. 12:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%
Bocs! Ha az asszony akarja akkor megoldja a postással délelőtt.
2017. okt. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ezt aláírom, tényleg megoldhatja, de ha nem tűnsz el hetekre akkor lehet nem akarja megoldani.

Itt nem arról beszélek hogy őrizni kell az asszonyt éjjel-nappal és akkor nem dugja meg senki, hanem arról hogy vannak kifejezetten kapcsolatgyilkos szakmák, ilyen a kamionozás is. Hetekre távol lenni, minden a nő nyakába szakad és csak telefonon számíthat a férjére... Ideig-óráig megy, de nem örökké.


Hasonlót csinálok most is csak szállodát fizetnek, nem vezetek napi 9 órát és a munkahét 80 óránál indul. Januárig még tolom a házvásárlás miatt, de utána befejezem, nekem nem ér ennyit.


Na meg még mindig... Éljen a bánat egy fémdobozban

2017. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Megértelek! És egyet is értek veled. Én a hetelést sem bírtam. Nem vagyunk egyformák. Míg fiatalabb az ember addig persze más, de egy idő után bele tud fáradni.
2017. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!