Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsival kivittem egy vaskarót...

Kocsival kivittem egy vaskarót ( este volt és kiállt a földből )?

Figyelt kérdés
a jobb elejét kapta el. A lökhárítón egy karc látszik, alatta is csak a műanyag takarón és valami fém alkatrészen egy karc. Megkéne valamit néznem, túl egyszerű lenne, hogy igaz legyen? A karó is elgörbült, de sehol semmi feltűnő seb. Jobb elejénél valami alkatrész, amire rákéne nézni? Opel astra G-ről van szó.

2017. okt. 12. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
mi a kérdés? Mi nem voltunk ott, nem tudjuk, mi történt.
2017. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 veterán vas ***** válasza:
60%

Szegény vaskaró...... ;)

Még jó hogy sehol semmi feltűnő seb nincs rajta. Mindenesetre óvatosan emeld ki, és tegyél rá egy nyomókötést. Aztán vidd le röntgenre, mert lehet, hogy valami belső vérzése van. Ha minden rendben, fektesd a földre és laza kíméletes mozdulatokkal egyengesd ki. Aztán rakd vissza a helyére, tegyél rá egy lámpát, nehogy még egyszer megtörténjen ez az eset. Végül kérj tőle elnézést és ígérd meg, hogy máskor jobban figyelsz.


Amúgy tényleg mi a csudát akartál kérdezni?

2017. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én egy betondarabon akadtam fent még régebben Astra G-vel és később derült ki, hogy a flexibilis kipuf.csövet megkarcolta, szálait szétszakította és kilyukadt a kipufogóm. Csere lett a vége.

Nézd át az autódat, nem-e sétült meg a hűtőd, ellenőrizd folyamatosan a folyadék szintet.

2017. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Veterán, hogy te egy igazi gyökér vagy az biztos. :D
2017. okt. 12. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Ott nézelődj alulról az autón, ahol a sérülés történt, remélhetőleg nem kapott a vezérműszíj, hűtő, stb.
2017. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem veterán kolléga a hibás azért mert tényleg nem derül ki egyértelműen mi is a lényegi kérdés, főleg, hogy leírtad már mi sérült. :D
2017. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Még szerencséd van, hogy nem az estét vitted el, ha már kiállt a földből. Te fogalmazásgátlót szedsz amúgy?
2017. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!