Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek van carbrio autója...

MikeXxX kérdése:

Akinek van carbrio autója vászontetővel mi a tapasztalata vele?

Figyelt kérdés
Arra lennék főleg kíváncsi akinek régóta megvan mennyit bír a vászon télen is használja e az autót mennyire gonoszak vele az emberek értem úgy hogy ki vágták e a tetejét illetve ha nyitva van loptak e már ki valamit stb . Tehát minden tapasztalat érdekelne . Köszi !

2017. okt. 13. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kabrió élményautózásra való, nem mindennapos használatra. Tartósan nem lehet állandóan nyitva, különben állandóan takaríthatod. Mellesleg sem a tűző nap sem az eső nem tesz jót neki, ha úgy marad. A vászontetőt rendszeresen gondozni kell, kényes dolog. Úgy vágj bele, hogy ezek plusz macerát jelentenek. Hétköznapi használatra nem jó a kabrió. Csak jó időben van értelme, mert sajnos hajlamosak pár év után beázni. A vászontetők szigetelése a "ridegtartásban" (rendszeres használat esőben-hóban, utcán parkolás minden nap) igen hamar elöregszik.

Épeszű ember nem vágja fel, de hát tény, hogy abból könnyebben kilopják a dolgokat.

2017. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem cabrio van egy a4. En hasznalom egesz evben. A tetovel foglalkozni, apolni kell. Van cabrio teto tisztito es impregnalo szer. Az teto mar egy kicsit fakult, tavaszra tervezem ujra festeni vaszontetohoz valo festekkel. Cabriozni tavasszal vagy osszel a legjobb akkor mar nincs olyan meleg esetleg nyaron este. A cabriok igazabol masodik,harmadik jók.
2017. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A cabriok igazabol masodik,harmadik autonak jók.
2017. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy golf 4 cabirom van 1.8 benzines én imàdom , àpolni/foglalkozni kell a tetővel , de semmi baja pedig télen-nyàron hasznàlom napi szinten , annyi ha vizes a vàzon tető akkor nem szabad le hajtani , de amugy meg nekem se télen se nyàron nem volt vele gondom a fűtése is rohadt jó mert kicsi a tér , de soha nem fagytam meg benne mivel jol szigetel a vàszon tető . Amugy igen jól írtàk nyitott tetővel tavasszal , ősszel és nyáron este a jó , igaz én nyàron napközben is lazàn hasznàlom nyitott tetővel . Nekem a komfort modulra rà van a tető is kötve azaz ha be zàrom és hosszan nyomom a zàràst a kulcson akkor az ablakokat fel huzza és a tetőt is be zàrja , 2 éve hasznàlom csak normàlis helyeken àllok meg vele és soha nem vàgtàk fel , azaz nem àllok be olyan helyre mint pl pesten a nyolc ker. csak oda àllok ahol tudom , hogy nem lesz baja .
2017. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Haverom használja ugyanazt több mint 10 éve. Egy A4-ről van szó, komoly, tágas autó, teljes értékű autónak tekinthető. Télen is jól szigetel, nem ázik be. Vagyis 7 évig nem ázott be, 7 év után a vászontetőt cserélni kellett, mert a kint állás bizony nem tett jót neki. De ennyit megér, annak ellenére, hogy nem volt olcsó, de így egyben van a mindennapi, és a hétvégi élményautója is. Volt, hogy februárban is volt már olyan meleg délben, hogy lenyitott tetővel ment vele, a hosszú tél után nagyon kellemes tud lenni az ilyesmi. Soha nem vágták ki neki.
2017. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

Igazándiból az autó már megvan üzletre vettem olcsó áron és hardtop is lenne hozzá olcsón de most elég halott a piac az autó viszont jó állapotnak örvend ezért gondolkozok rajta hogy megtartom ezért is tettem fel a kérdést első cabrio autóm lenne .

2017. okt. 17. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!