Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson motorról lenne szó...

Simson motorról lenne szó Eredeti gyári S 50N Valakinek tapasztalata hirtelen keverék váltás?

Figyelt kérdés

Öregapámtól megörököltem ezt a szóbanforgó Simsont, azt mondta amiota csak emlèkszik mondig ezt az Arol olajat veszi es ezzel keveri a benzint (kb 30-40 ève van nála a motor..) Ès a kèrdès lènye azlenne hogy szerintetek milyen hatással lenne a motorra ha most valami jobb/ minősègebbit tennèkbele?

Sosem használtam Arol olajat de amit olvastamróla hát nem dijjazák sehol nagyon..

Krosszmotorokba mindig minősègi Repsolt kevertem, tehát nem szeretnèm eztsem szarral etetni

De ugye ha jóvolt neki kb 30èvig az Aról most nemtudom mitörtènne ha hirtelen valami minősègit kapna..

Valakinek valami vèlemènye vagy esetleg tapasztalat vagy valami?? Köszi eleőreis



#Sims #olaj #on motor
2017. okt. 9. 12:43
 1/5 deejaydave válasza:
Nyugodtan rakhatsz bele más fajta olajat is. Tanksapkán rajta a gyári keverés arány. Ha úgy használod, akkor sokáig motor lesz. Egyébként bemész a benzinkútra és 2t olajat veszel, de ha megkérdezed az eladót elmondja, hogy melyek azok, amiket hozzá tudsz keverni. Legyen az szintetikus vagy fél szintetikus. Vehetsz drágábbat is, ha szánsz rá több pénzt. A tapasztalat a döntő nem pedig a reklám. Nem minden esetben jobb a drágább. A lényeg, hogy a funkcióját lássa el. Biztosítson elég kenést a motornak. Remélem tudtam segíteni
2017. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen alapvetően segítettèl mert akkor valószínűleg az Arolt nyomombele ezutánis.. Köszönöm!
2017. okt. 9. 16:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Van valakinek tapasztalata hasonlóról hogy esetleg beálltvolna a motorja mert sokáig egyfajtát használt aztán váltott másikra..?
2017. okt. 9. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Minimálisan több pénzért már kapsz félszintetikus modern 2T olajat.Én a Staromhoz ezt használom: [link]


A legnagyobb nyári hőséban is hibátlan,melegen 0 füst.Bátran ajánlom.

2017. okt. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat ès a linket!!
2017. okt. 11. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!