Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motornak jó az Mt 07?

Első motornak jó az Mt 07?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nyáron raktam le a korlátlan jogsit, és nézelődöm, hogy milyen motort vegyek. A Naked stílus jön be leginkább, és megtetszett az mt 07 Moto Cage. Milyenek a tapasztalatok vele? Első motornak nem túl nagy? Hogyan "kezeli" a kezdő motorosokat?Egy Cb 600F-en csináltam a jogsit azzal nem volt túl nehéz és ez a motor közel 40 kg-val kevesebb lóerőben is kb ugyan az a szint. Szóval Mt 07-es tulajok légyszi segítsetek! :) Köszi!
2017. okt. 14. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó motor. Sokat gondolkodtam rajta ,tesztvezetésen is voltam. Fantasztikus járgány, nagyszerű futómű, tolerálja a durvább vezetői hibákat. Nem olyan vehemens mint az alienszerű MT 09, de még mindig egy dinamikus és izgalmas gép. Ez egy nagyszerű naked szerintem és egy kezdő is könnyen elbodogul vele. Emlékeim szerint 3 menetprogram van rajta, amivel igényeidhez szabhatod a gépet ( lehet itt keverem az MT09cel mert egy napon mentem a két járgánnyal ).


Aztán még se lett frigy mert végül valami egész más portékát szereztem be: a ködös Albionban kovácsolt, 3 hengeres gülü szemű démon RS változatát - amiről nem írok mert elfogult véleményt olvasnál.

2017. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) És, hogy nem zavartál össze! :)
2017. okt. 14. 23:29
 3/6 anonim válasza:
Kezdő motornak egy 125-ös való. Nyomj le rajta 10000 km-ert és utána gondolkodhatsz nagyobbon. Meg menj el vezetéstechnikai tréningekre! Én örülök neki, hogy nem ezt az agyatlan tendenciát folytattam, mint a legtöbben, hanem hallgattam olyanokra, akik tényleg tudnak motorozni. Sokkal gyorsabban fogsz fejlődni, mint egy nagyobb motoron. Az nem vezezési tudás, hogy az elektronika megoldja helyetted a problémát. Az elektronika nem véd meg mindentől. Igaz, baromi hasznos tud lenni, de minél később kell beavatkoznia, annál nagyobb esélyed van. Motorozási élmény is jobb, ha te uralod a dolgokat.
2017. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előző vagyok: agyatlan tendenciát az egyből nagy gépen való kezdésre értettem, ha nem lenne egyértelmű.
2017. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Simsonnal kezdtem meg jártam 250-es ETZ-vel is. Igaz inkább csak a határban mivel nem volt jogsim :D
2017. okt. 16. 14:52
 6/6 anonim válasza:
Ja hát akkor más a helyzet. Azt nem írtad, hogy a tanfolyamon kívül azért már van tapasztalatod. Attól függ mennyi tapasztalatod van, hogy jó-e neked. Szerintem menj el tréningre és ott kérd ki az oktatók véleményét. Ők látják majd, hogy milyen motor való a tudásod szintjéhez. Safety Hungary-nál pl. adják a motort, szóval nem kell hozzá saját.
2017. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!