Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Téligumi vásárlás előtt...

Téligumi vásárlás előtt vagyok. Az autó új, guminyomás ellenőrzővel vettem. A nyári kerekekben gyárilag benne van a szenzor. Ha a téli kereket anélkül veszem, az elektronika mit szól hozzá? Azon kívül, hogy a figyelmeztető lámpa világítani fog.

Figyelt kérdés

Az előző autómhoz is komplett téli-nyári kereket használtam, arra még nem volt előírás a nyomásellenőrző.

A neten nézve a szenzorok nem olcsók, és plusz szinkronizálni is kell, amihez nem tudom, mennyire értenek a gumis műhelyekben. Igaz én egy korszerű nagy forgalmú szerelő műhelybe járok, de azért nem vagyok meggyőződve, hogy ezt is jól megcsinálják. Szóval szenzorok nélküli kerékkel megoldható? Ez olcsóbb és egyszerűbb.



2017. okt. 14. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi különös nem történik csak hibajelzésed lesz. Állítólag csak műszaki vizsgán okoz gondot a TPMS szenzorok hiánya.
2017. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!