Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miskolcon a forgalmi vizsgaútv...

Miskolcon a forgalmi vizsgaútvonalakat számszerinti tételben ki tudja?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy 10 vizsga útvonal van és azt is tudom nagyjabol hogy mik, Az 1-es Felsőzsolca az 5-ös pedig a Zenepalota a többibe valaki tudna segíteni? Mielőtt valaki észt osztana hogy a szabalyokkal kell tisztaba lenni ne a vizsgautvonalakkal foglalkozzak arra nem vagyok kivancsi.
2017. okt. 16. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Használd a google-t, ha nagyon érdekelnek a vizsgaútvonalak, de sokra nem jutsz.

A vizsgaútvonalak ugyanis nem fixen rögzített utak, hanem csak 3-4 csomopont van feltüntetve, amit a vizsgán érinteni kell.

Teljesen a vizsgabiztosra van bízva, hogy milyen utakon, milyen kitérőkkel ejtitek útba a megjelölt csomópontokat, sőt a gyakorlatban sokszor el is térnek.

A lényeg, hogy fönt vannak a neten, településekre lebontva, beszámozva az útvonalak, de gyakorlatilag sennit nem tudsz meg azokból.

2017. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mint leírtam tudom nagyjabol hogy mik a vizsgaútvonalak, de szám szerint nem. És igen a google a baratom rakerestem de, nincs feltüntetve seholsem hogy SZÁM SZERINT a kihúzott tétel melyik útvonal vagy ahogy neked tetszik "csomópont"....
2017. okt. 16. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es az biztos, hogy Avas, a 3-as pedig Hejőcsaba úgy emlékszem. Az első 3 volt a "kedvenc" útvonalam.
2017. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2017. okt. 19. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!