Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek hányadikra sikerült a...

Kinek hányadikra sikerült a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
ma voltam és sajnos nem sikerült,mert behajtottam egy egy iranyú utcaba
2017. okt. 10. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem fix útvonalak vannak? Régen az oktató mondta, merre menjünk vizsgán, nálad hogy volt?


Nekem elsőre sikerült, de eleve több forgalmi órám volt a minimálisnál. Férjemnek a minimális után is meglett elsőre.

2017. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem harmadjára sikerült. :)

Nem tudom, hogy voltak a vizsgaútvonalak, de jártunk olyan helyen is, ahol addig soha.

Elsőnél egyirányú utcában előttem menő furgon mögé soroltam balra kanyarodásnál. Természetesen gond volt, hogy a furgonnak lehetett balra húzódni kikanyarodás előtt, nekem jobbra kellett volna tartani. :)

Másodiknál egy zebra szélétől kb. fél méterre leányzók álltak, elengedtem őket(a vizsgáztató szerint csak beszélgettek, és nem kellett volna megállni a zebra előtt), gondoltam tanultam az esetből, másik zebránál az emberünk még kb. 1 m-re volt attól, hogy a zebrára lépjen, nem engedtem el, ott meg az volt a baj, és meghúzott.

2017. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nekem ugy volt hogy bementunk a buszvég állomásra és ott be egyenesen de ugye bar ott volt a mind2 iranybol behajtani tilos tábla és még megkérdeztem az oktatom is hogy merre menjünk ő meg mondta hogy egyenesen....
2017. okt. 10. 14:52
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy a saját oktatód mondta, hogy hajts be oda, ahova nem lehetne? Jól megszívatott a köcsög, bár neked meg szólnod kellett volna, hogy nem lehet oda bemenni.

Nekem elsőre sikerült minden, bár van annak már vagy 20 éve. Vizsga előtt végig is mentünk azon az útvonalon, ami a vizsga volt.

2017. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen de itt nem tudjuk hogy melyik út vonal van vizsgán... Jövöhét kedden megyek újra remélem sikerül😀
2017. okt. 10. 15:14
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
1-re sikerült nekem, minimális óraszámmal.
2017. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

majdnem elutottem a gyalogost a zebran, az oktato nyomott feket

a vizsgabiztos apukam tanuja (apukam is ebben a szakmaban dolgozik)+ kapott 50e forintot hogy atengedjen

igy elsore atmentem

2017. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

ezek utan probalt volna nem atengedni

apummal gyult volna meg a baja


hozzateszem, nem kell felni, azota megtanultam vezetni

2017. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 4x buktam, abból a 4. azért volt, mert nem jelentem meg, és a 40 fokos lázat meg az influenzát nem fogadják el kifogásnak. Egyébként meg túlstresszelem és olyan hibákat követek el, amiket sima órákon soha. De neked sok sikert, a többség azért nem ilyen szerencsétlen, mint én.
2017. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem másodszorra sikerült, az első vizsgámon nem tudtam parkolni.
2017. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!