Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nagytestű robogókat...

Milyen nagytestű robogókat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Mindenképpen csak robogó érdekelne, nagymotor nem! Árak is érdekelnének kb mennyire számíthatok újat szeretnék venni mindenképpen.

2017. okt. 16. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
aprilia 800 000ft
2017. okt. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Suzuki Burgman 400 ABS, 2 300 000


Nézzed meg a használtak között Honda Forza-t (NSS), nagyon jó motor (ilyenem volt, tudom ajánlani).

2017. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagytestű sokféle motorral létezik, így nehéz válaszolni. Milyen jogsid van?
2017. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsit félre lettem értve. Én 50 köbcentis mocit keresek ami nagytestű.
2017. okt. 17. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Amire én azt mondom, hogy tényleg nagytestű az a Kymco Grand Dink. Ennél nagyobb 50-es nem nagyon van. Persze kinek mi a nagytestű, még ezekre is azt szokták mondani, hogy nagytestű, bár szerintem ezek átlagos méretű robogók. Aprilia SR50, Kymco Agility City, Piaggio Liberty, Yamaha Aerox, Honda NSC50R, Gilera Runner.
2017. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a Kymco Grand Dink tényleg nagydarab és tetszik is. Köszi a tippet. Aeroxom volt régen de eladtam. Sajnos betegségeim miatt csak kismotorra lehet jogsim és ez miatt kénytelen vagyok 50cc-ben gondolkodni. Nagytestű meg azért kell mert magam is eléggé nagytestű vagyok és kismotoron eléggé idiótán nézek ki.
2017. okt. 18. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már Kymco én Dink helyett B&W-t vennék. 10 kilóval könnyebb, méretre ugyan az.


Az utas méretén spóroltak amit te amúgy sem szállíthatsz.


Amúgy meg Piaggio Liberty/Scarabeo amiről tudom hogy jó.

2017. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!