Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet baja a kocsimnak ha...

Lehet baja a kocsimnak ha 95-ös helyett 98-ast vagy 100-ast tankolok bele?

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 14:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
38%

Ha a kisebb fogyasztás baj, akkir igen.

Pályán ne várj csodát, mert az oktánszám és az egyéb adalékok az áttételezésre nincsenek hatással, de én nen voltam rest toll-papír-számológép szentháromságot segítségül hívni. Nekem városi üzemben 0,9 l-el eszik kevesebbet a 100-as benyából.

2017. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 D. Brasco ***** válasza:
63%

Jajjj...na megint kezdődik.....hogy a 100-as benzintől a felét fogyasztja a szokásosnál az auto viszont kétszer jobban megy......

Kérdező!A kocsidnak semmi baja nem lesz max a penztarcadnak mert feleslegesen költesz többet!

2017. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
36%
Jajjj....Miért költene feleslegesen? Hosszú távon jót tesz az autónak.
2017. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

#2-es: tapasztalatok nélkül és/vagy hozzánemértéssel miért kell hülyeségeket beszélni?

Attól mert te hadilábon állsz a matekkal, és lusta vagy papíron levezetni, mennyi is az annyi, attól még nem kell leszólni azt, aki hajlandó erre.

Ha csak az üres kötekedés megy, ne koptasd feleslegesen a billenytyűzetedet! Nem írtam a kérdezőnek semmi olyat, hogy most ezt kell használnia okvetlen. Leírtam a saját tapasztalataimat, aztán döntsön ő... ennyi.

2017. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
50%
Hogy szamoltad ki hogy a kérdező kocsija kevesebbet fog enni belőle ? Jó papírod és ceruzad lehet.
2017. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a kocsidnak.
2017. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, sőt, kimondottan jó a motornak. És nem a magasabb oktánszám miatt, hanem az adalékok miatt.
2017. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 D. Brasco ***** válasza:
Csodás dolog ez a placebo hatás.....
2017. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Egy normál széria autóba teljesen fölösleges,egyszerű parsztvakítás.

[link]

2017. okt. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Ez a link... Egy költő veszett el benne. Intim betét:D Ha majd komolyan is tud írni cikket akkor komolyan is fogom venni... Abszolút nem mindegy mi kerül bele a motorba és ez nem marketingezés. Aki nem hiszi el az tankoljon csak 95-öst és hallgasson. Aki tudja azt meg hiába fogja fújjogtatni.
2017. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!