Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajtó sarok javítása, hogyan?

Slash1xhun kérdése:

Ajtó sarok javítása, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a mai nap barátnőm sikeresen rányitotta az anyós ülés ajtaját egy biciklistára. Sajnos épp költözés és műszaki vizsga, stb előtt állunk. Így valami olcsóbb megoldást keresnék a probléma kezelésére. Szóval az ajtó alsó sarka, olyan 10-12 centis rész szinte 90fokos szögben kihajlott, a környékbeli lakatos, autószerelő valami horribilis összegért dolgoznak. Így érdekelne, mással akivel hasonló dolog fordult elő, hogyan orvosolta? Valami jó megoldást nem-e tudnátok esetleg?

2017. okt. 17. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen minőségi munkát szeretnél?


A kókányolás magasiskolájának minden osztáylával találkoztam már.


Számtalan megoldás létezik, de a következőt tudom ajánlani. Hajltsd vissza, kitteld ki, csiszold színbe és fújj rá hasonló színt (elötte némi alapozó sem árt).

2017. okt. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen autó,melyik ajtaja? Kép? Ha régebbi autó és nem ritka akkor nagy valószínűségel színben passzoló bontott ajtót is kapsz, azt meg 1-2 óra melóval fellehet tenni.
2017. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy 98-as G Astra kombiról beszélünk, azért is nem akarok bontott ajtót rá, mert mint említettem nem vet fel a pénz jelenleg, bár már kezdem megszokni ezt a ,,versenyszárnyat". :)
2017. okt. 20. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!