Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A mellékelt pótféklámpa...

A mellékelt pótféklámpa átmenne-e a műszaki vizsgán (ami hamarosan lesz)?

Figyelt kérdés

[link]


A benne levő LEDsort kicsit jobbra csúsztattam, hogy a forrasztást ne kelljen erőszakolnom a beszereléskor - mert egyszer már elengedett.


2017. okt. 17. 15:41
 1/9 A kérdező kommentje:
A kérdést amiatt a kis rész miatt tettem fel, ahol nem világít a lámpa a bal oldalon.
2017. okt. 17. 15:56
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a világon senki sem fog szólni érte. Nem is kötelező hogy világítson mert :

Kiégészítő pótféklámpa a neve.

A gyári féklámpának kell kifogástalanul működnie.

2017. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Namost az a konkrét helyzet, hogy ez gyárilag van az autóban, nem magán-indíttatásból. Akkor is fenntartod a véleményed?
2017. okt. 17. 16:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Senki nem fog szólni érte. PÓTféklámpa. Ha nem világítana akkor sem lenne semmi. A két hátsónak kell működnie. Így hogy 3db led nem világít az egyik oldalon, ki nem sz@rja le... :)
2017. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Örülök, ha így van!! - egyébként világít mindegyik led, csak olyan hosszú a sor, ahogy látszik a világítás. Gondolom, azért adtak ekkorát, mert a LEDsort bizonyos helyeken lehet méretre szabni, és a köv. hely már egy túl hosszú LEDsort adott volna ki. Akkor lenne meggyőzőbb (simább) a helyzet, ha középre raktam volna, mert úgy nem annyira feltűnő az a kis rész, amin nincs ledsor (nem vílágít) - megoszlana a 2 oldalon. Azért került 1 oldalra, mert ott van a drót hozzáforrasztása, és egyszer már beszereléskor elengedett, újra kellett forrasztanom, és úgy bántam vele, mint a hímes tojással, nehogy megint szétjöjjön.
2017. okt. 17. 16:58
 6/9 A kérdező kommentje:
..ott van a forrasztás, ahol nem világít..
2017. okt. 17. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

#4


"Ha nem világítana akkor sem lenne semmi."


Elnézést ezért a kérdésért,de te voltál már műszakiztatni kocsit? Ha igen akkor az ottani műszakiztatók nagyon jó lelkűek lehettek


Nekem is ferde hátú kocsim van és nincs rajta pótféklámpa még gyárilag se.Pár hónapja voltam vele műszakin.Csodálkozva kérdezték az ürgék hogy "ebben a kocsiban nem volt pótféklámpa gyárilag se?" Ha azt mondtam volna hogy de volt akkor biztos nem ment volna át a műszakin.Akkor meg főleg nem ment volna át a műszakin ha lett volna benne gyárilag pótféklámpa és nem világított volna.Még azt is megnézték hogy amikor kinyitják az ajtót akkor van e belső világítás.Ha nem lett volna akkor is megbuktattak volna.Nem véletlenül nézték meg ezeket


Szóval lehet ahol te műszakiztattad a kocsidat ott elnézőek az emberek,de ez tényleg attól függ hova viszed műszakiztatni


Na mármost a kérdésre válaszolva nagyon rossz indulatúnak kell lenni ahhoz hogy valaki ebbe belekössön de elvileg bele köthet és bele is fog ha rossz napja volt.De szerintem nem fogja érdekelni őket,a lényeg az hogy ott van és működik.Persze erre nem vennék mérget

2017. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2017. okt. 17. 18:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan autókon, amelyeken van pótféklámpa gyárilag, azokon fenn kell legyen mindig, mert másképp nem megy át műszakin.
2017. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!