Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Bravok nagyon megbízhatat...

Fiat Bravok nagyon megbízhatatlan autók?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy az 1,4 eleve rossz konstrukciós motor,de mivan az 1,2essel.Külsőre tetszenek,elég kedvező áron vannak(2-300000ft környékén). Megszabad egy ilyet venni,vagy inkább nézzek valami németet?
2017. okt. 18. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Engedd el... 2-300e ft körül maximum suzukiban gondolkozz.
2017. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mit engedjen el?:D

Japánt nézzél! Fiatról csak annyit céges kocsiként vezettem. A gondok vele: néha működő szervó (kiba szott veszélyes), vezetés közben váltásnál kezembe maradt a sebváltó "gombóca", annyira fhos a multifunkciós kapcsolója hogy indexelésnél lekapcsoltam a világítást...stb.........

2017. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:

Régi bravobol az 1.2 16V 82 ló amit meg szabad venni vagy 1.6!.

De az biztos hogy ezek mar régi gépek túl a sokadik gazdan valószínűleg a sokadik boyraceren is!Kíméletlen tartás es használat mellett pedig fenysebesseggel pusztulnak!Szóval az ilyen par szazezres darabokra kar is beruhaznod mert garantaltan belenyulsz a szarba

2017. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát, kényes jószágok, főleg ennyiért

nem feltétlen kula, de... nem jövök a 3F-el, mert elcsépelt, de a Bravo korszak Fiatjai tényleg nem világból kimenősek voltak megfelelő törődés nélkül


200-300-ért én is inkább régi japánt, koreait, vagy mondjuk esetleg corsa-t néznék

mondanám még, hogy skoda, de abból azért eléggé fapad van ennyiért

2017. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, csak az 1.2 v. 1.6-ot szabad megvenni belőle. De leginkább azokat se. Az igazság, hogy ezek az autók már kiöregedtek. Ha van egy kicsit több pénzed, akkor Punto 2 1.2 16V, de 2-300-ért tényleg a Swift marad.
2017. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!