Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Peugeot 607 tényleg olyan...

A Peugeot 607 tényleg olyan megbízhatatlan, mint mondják páran? A frissített verzió megbízható?

Figyelt kérdés

A 2005 utáni ráncfelvarrt verzió jobb lett e tekintetben? Nagyon tetszik az autó, de nincs 1 millió forintom pluszban meg időm se állandóan szervizbe rohangálni...

És milyenek az alkatrészek árai?

Esetleg helyette milyen 2004 utáni nagyon kényelmes, full extras és megbízhatóbb autó van hasonló áron vagy olcsóbban?

Az alfa 159-et olcsóbb fenntartani?


2016. ápr. 16. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Apámnak van egy 2004-es 2.0 HDI motorral, már 6 éve nála van, most van benne kb. 330ezer km és kb. 200ezernél vette.Eddig csak pár kisebb hibája volt amit kb. összesen 200-300ezerért cseréltetett, javítatott a 6 év alatt, és persze a kopó alkatrészek.Szerintem, nagyon kényelmes autó és ha olyat fogsz ki, amivel törődtek, akkor nem fog kellened rákölteni milliókat.
2016. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem triptronic-os akkor léynegében egy hibaforrás kizárva, marad az elektronika...


Alfát meg felesleges idevenni, ég és föld a két autó, főleg kényelem szempontjából, és nem kell írni se hogy a 607-es yner.

2016. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A frissítettnek is annyira rossz az elektronikája?

Pedig automataval néztem, mert, ha már 607, akkor az legyen full extra v6 hdi! :D

2016. ápr. 16. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Na a V6 HDI. :D Totalcaron volt pár napja egy motorfelújításról szoló cikk. Ott pont kitértek egy hibára ami most kezd kijönni a V6 HDI-k nél. Konkrétan főtengely törés...
2016. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha 5 millió forintom lenne autóra, akkor ezt venném, komolyan mondom, annyira tetszik kívül-belül.
2016. ápr. 16. 20:36
 6/7 A kérdező kommentje:
És a főtengely törését nem lehet valahogy megelőzni? Mert, ha nem, akkor tényleg végleg lemondok a 607-ről.
2016. ápr. 16. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nagyon kényelmes mutatós autó, egy biztos kényelem 10/10 :)

Szerintem motorikusan sem rosszak, ami nehéz ügy és az összes francia autóra igaz az az elektronika és ez a 607-esre kifejezetten igaz, ha olyan darabot fogsz ki akkorát sz.pik az ember hogy csak na... kb. villamosági szerelő leszel mire használos pár évet.

Az alfa 159-et megértem, hogy tetszik nekem is :) gyönyörű, de amit az alfákról mondanak, hogy "olasz trehánysággal" van összerakva valahol igaz, bár mondjuk meglehet nézni a mercik hogy rohadnak, vagy a passat 6-sokat motorikusan stb.

Van aki esküszik az alfakra és jól müködik neki, láttam már 400 ezret futott alfa 159-est.

A peuegot 607 luxus autó, sokat költ rá az ember, cserébe kényelmet ad, hatalmas méret, minden féle extra. Az alfa fiatalos, szép, tüzes, olcsóbb fenntartani mint az emlitett autót .

NEm értem miért kell neked full extrás autó, az mind hiba forrás, lehet nyers leszek, de ha nincs 500 ezred a használt kocsira akkro ne akarj full extrásat.

A 607-sek árából gondolom 2 milliód van, ennyiért nézhetsz 7-es BMW-t, mebizhatóbb lesz mint a peuegot, de ha valami elromlik akkor ugyan úgy drága lesz, szerintem a citroen c 5-el nem lennél előrébb mint a peuegottal. Esetleg ford mondeo, de amit ajánlanék és nagyon jó autó az hyundai sonata, 2 millióért 2008-asat kapsz , 300 ezer km-t elment, és bizony azok a crdi motorok nem annyira félelmetesek . [link]

találtam is egy szépet...

[link]


Esetleg mazda 6 is elég prémium, vagy merci e osztály, de ennyi pénzért ha valami luxust kéne vennem azt hiszem egy hyundai sonatat vennék, azért mert talán nincs benne a világ összes kilómétere mint egy új korában 15-20 milliós mercibe vagy bmw-be, megbizható, ha audi jel lenne rajta elhinnék, hátránya hoyg alig van választék magyarországon, mikor gyártottak még elég ismeretlen márka volt a hyundai .

2016. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!