Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma az autómmal?

Mi lehet a probléma az autómmal?

Figyelt kérdés

Van egy skoda fábiám..1,2 benzines,az a problémát vele,hogy alapjáraton,illetve dugóban 1-2-es sebességnél leáll:(

Ilyenkor ujra inditom és megy megint rendesen.Nagyon jól gyorsul...volt gyertya csere,de semmit nem használt:(

A szerelő azt mondta nem tudja mi lehet a baj pontosan,illetve hogy skoda betegség...és kb 100-120e FT a javitása.


2017. okt. 20. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tudja, hogy mi a baja akkor honnan tudja,hogy mennyibe kerül a javítás?

Javaslom, hogy mielőtt találgatásokkal kicserélik a fél autót, vidd el a márkaszervízbe ahol talán pontosan ki tudják olvasni a hibakódot.

2017. okt. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon tetszik :)))))

Nem igazán tudom mi a baja,de 100-120-ért megjavítom :D

Én azért elvinném egy másik szerelőhöz!!!!

2017. okt. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen..fura..nem is hagytam ott az autot:)

De mi lehet a baja?Márkaszerviz nagyon drága..

2017. okt. 20. 08:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy másik szerelőt!

Én a karburátorra tippelnék, hogy túl sok üzemanyagot kap a motor.

2017. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"skoda betegség."


Egészen biztosan... Főleg hogy az 1,2 az nem Skoda motor, hanem VW.


Hagyd ott azt a "szakembert"!

2017. okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A márkaszervízben csak a hibakódot olvastatod ki,(pár ezer Ft).Nem kötelező ott megcsináltatni ha már nem garanciás az autó.Feltételezem nem az.
2017. okt. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Ha nem akarod szervizbe vinni abszolút akkor olyan szerelőt keress aki kitudja olvasni a hibakódokat.

Egy csöppet hipohonder vagyok amihez nagyba hozzájárul a szerelőnk baráti munkadíja és az,hogy probléma nélkül berakja az autómhoz amúgy se drága alkatrészeket amiket én még fél áron is szerzek meg...így nem telt még el 2 hónap úgy,hogy legalább egyszer ne dugta volna gépre ,hogy lássam biztos nincs olyan baja amire én gondolok,és szerinte semmi értelme hibátlan alkatrészt neki most cserélnie

2017. okt. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öreg "Rönó" barátom (1.6 V16 K4M700) csinálja ezt. Felsőholdponti jeladónál van a gond. Az éves olajcserekor kipucolja a szerelő, akkor jó esetben egy évig nincs vele probléma.
2017. okt. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!