Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Stihl láncfűrész nem indul mi...

Stihl láncfűrész nem indul mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
3. Gyertya van benne szikrázik, benzint is kap mert amikor kiveszem benzines a gyertya. Szellőztetni is próbáltam de semmi mi lehet az oka?
2017. aug. 24. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Öreg gép?

Próbáld meg egy hűvös hajnalon indítani.

Én csinálnék egy kompresszió mérést...

Az enyém is így kezdte. Nehezen kezdett indulni,majd egy ebéd után sehogy...

2017. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7eves összesen nem ment szerintem 4 munkaórát.
2017. aug. 25. 11:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Probléma az hogy rosszul lett berántva nem szivatóval. Megoldás?
2017. aug. 25. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy indítsd, hogy szívatóra kapcsolod, rángatod amíg nem hallod, hogy próbál beindulni, eggyel feljebb kapcsolod meleg motor indításra. Addig rángatod míg be nem indul. Olyan ötödig rántásra illene beindulnia.

Nem akar indulni szed szét a karburátort, lehet a membrán leragadt, ha ilyen ritkán van használva.

2017. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen ritka használat esetén ha a benne maradt a több mint egy hónapos "döglött" benzin, azzal biztosan nem képes beindulni.

Arrol nem is beszélve, hogy a döglött benzinből kiváló anyagok leszűkítik/eldugítják a karburátor járatait is.

2017. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem elado?
2018. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!