Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem veszi be az autóm...

Miért nem veszi be az autóm az 5. sebességet?

Figyelt kérdés
Kölcsön adtam 3 napra, mentek vele 700 kilométert, Daewoo 1.6 2005-ös, mentem vele 50 kilométert aztán egyszer csak már nem vette be az 5.-et, ill. először még nehezen, most látszólag beveszi, mert ott áll a váltókar, de a motor felbőg ha a gázra lépek tehát valami nem stimmel. Összefüggésben állhat ez azzal, hogy kölcsön adtam? túl durván bántak vele és eltört valami vagy mi történhetett? minden véleményt örömmel fogadok, a problémával kialakulásával és megoldásával kapcsolatban is! Köszi

2017. okt. 21. 03:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Küzdj még te szakértő! Te igazi megmodó! :D A szégyent nem mosod már le magadról! :D Remélemnte csak naplót vezetsz, jobb esetben áramot! :D
2017. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Milyen szégyenről beszélsz te hokinyominger? Én legalább érvelek amíg te nyomod az értelmetlen hülyeségeidet.Annyi eszed sincs mint egy tyúknak,érvelni nem tudsz csak a szart okádni.Érted is kár a levegő,nemhogy inkább szén-dioxidot szívnál,azt nem sajnálná tőled senki
2017. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
Most már adj szépen puszit a “fesztendfjuriusz” posztereidnek a falon, aztán nyomás csicsizni, mert holnap még rengeteg okoskodnivaló való vár még rád! Ne felejtsd: a szánalmas vértelen minden tapasztalatot nélkülőző erőltetett magyarázkodás nem egyenlő az érveléssel, de ezt majd talán felső tagozatban tanulni fogjátok az iskolában! Feltéve ha bejársz. Addig is, legyen ez a gusztustalan szégyenfolt a tanulsága annak, hogy amihez semmit nem értesz, abba nem ugatsz bele!
2017. okt. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 veterán vas ***** válasza:
100%

Hármaska!

Először is köszönjük magas röptű véleményedet, miszerint az alapján csoportosítod a váltókat, hogy mennyire nehéz a kulisszával kutyúlni a fokozatok között. :D

Bizonyára komoly tapasztalataid lehetnek az adott kérdésben, miután automata váltóval közlekedsz.

Különben elárultad magad, mert ez a "nem sikerült váltás" és a "60-nál alaposan megkínozta a kocsit" a tipikus friss jogosítványos, tapasztalatlan sofőrök kedvenc védekező szövegei közé tartoznak.

Más.

Nem ismerem #9-es válaszadót, nem az én dolgom megvédeni, de az azért hihetetlen, hogy Te 1hét alatt többet fejlődtél vezetés terén, mint Ő 30 év alatt?

Ez már számszakilag is nehezen képzelhető el, hiszen 1:1560 arányról van szó.

Úgy hogy sem az autóvezetés, sem az ésszerű érvelés, de még az legegyszerűbb szorzás sem tűnik az erősségednek. ;)


Gyakorolj!

2017. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

na jót nevettem! minek ez az anyázás nem is értem, de úgy gondolom, hogy a hétköznapokban felhalmozott feszültség és frusztráció eredménye lehet!


Visszatérve az autóra 1,2,3,4 sebességfokozat működik, de nincs 5. és mostmár rükverc se! Ami érdekes, hogy amikor rálépek a gázpedálra, a sebességváltó kar megmozdul! ill. menet közben is mozog kicsit ide oda, mint valami automata váltó, de ha a gázra lépek akkor szabályosan önálló életre kel.


Tudja valaki, hogy ez mire utalhat?

2017. okt. 22. 15:25
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is tartom magam a szinkrongyűrű hiba felé, esetleg már a váltó fogaskereke is letört ami további csúnya munkát végez a váltóban. Az hogy rezeg az lehet amiatt mert már maga a váltó is jobban ráz, meg kicsit ki van kopva a kulissza ami már "látványosabb ilyenkor"
2017. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyet tudok érteni a 16-os válaszolóval.
2017. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!