Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon mi lehet a baj és...

Vajon mi lehet a baj és azesetleges megoldás?

Figyelt kérdés
Vettem egy 2001-es kombi toyota corolla-t d4d-s dízelt 2000-res motor csodásan ment gyorsult, 8 hónapig használtam autópályán heti 650 kilométert tettem meg vele hibamentesen és most gond van a gyorsulással, nem akar úgy menni ahogy kellene és toyota szervízben aztmondták porlasztócsúcs.... 70 bevizsgázli egy darabot a 4 böl és egy darab 180 ba kerül... reménykedem abban hogy másnál is volt már ilyen baja a kocsit egy öreg bácsitól vettem ráadásul ismerősöm nem verne át a kocsival és valos 250000 körüli kilométerrel vettem.. 130 a plafon porlasztócsúcs tisztító folyadékkal megmegy es 160 nal meg gyorsul... nem mintha ennyivel valaha is akarnék menni de egy előzéskor életmentő hanem hagy ott ... Örök hála a válaszokért !!

2017. okt. 22. 03:37
 1/5 anonim ***** válasza:

"70 bevizsgázli".

Mi ez?

De lehet porlasztó, és az húzós nagyon.

2017. okt. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor porlasztó ha nehezen indul, ha nem akkor nem az
2017. okt. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja elírtam... csak a bevizsgálása 70 ezer forint legalabbis ezt mondtak a szervizben (Toyota szolnok) de szerintem ennyit elkerni egy porlaszto bevizsgalasaert az vicc... köszi az eddigi válaszokat !!:)
2017. okt. 31. 03:59
 4/5 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: elirtam az lett volna hogy egy darab porlaszto bevizsgalasara 70 ezer forintot mondak ami szerintem nevetseges ar ra (Toyota szolnok)...

a másodiknak: ez jóhír mert pöccre indul semmi gond nincsen az indítással

Köszi a válaszokat!!

2017. okt. 31. 03:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdésnek cserélnék egy gázolaj szűrőt
2017. okt. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!