Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz hogy a 4t motort nem...

Az igaz hogy a 4t motort nem kell melegiteni?

Figyelt kérdés

Hallottam olyat hogy a 2t motorokat azert kell melegiteni mert a hengerfalon az olajnak be kell melegedni stb. es ugye 4t motornal nincs a benzinben olaj es ezert azt mondtak nem kell

Igaz ez?



2017. okt. 22. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz.
2017. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attol meg hogy nem a benzinben van az olaj, attol meg kell a kenes a motornak. Az olaj a karterben is megdermed kisse, ha hideg van, nyilvan nem tesz jot a motornak azonnal rahuzod a nyelgazt.
2017. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem attól függ a kenés,a hőtágulás és egyéb tényezők,hogy furatokkal történik az olajzás,majd lehúzógyűrű megköszöni és lehúzza a hengerfalról,vagy fel/leömlő csatornákkal,keverék formában...

Az inkább hőmérséklet,kell a melegítés!

2017. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én eddig úgy tudtam, hogy a 2T-t nem kell nagyon melegíteni. Viszont egy biztos: a 4T-t kell.
2017. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki mondott ilyen marhaságot?
2017. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért a 2T nagy terhelést kiküszöböli hidegen ? :)
2017. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mind két motortípusnak el kell érnie az üzem meleget,hogy meglegyen az optimális kenés.

Aki mást mond az téved.

2017. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek😉
2017. okt. 23. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!