Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azok akik szeretnek vezetni,...

Azok akik szeretnek vezetni, nem érzitek kicseszésnek az önvezető autók megjelenését?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Néha kipróbálom, hogy tud-e egyedül menni, de egy idő után mindig le akar menni az útról, szóval még szükség van rám.
2017. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ha lehet majd azokat továbbra is kézi vezérlésre állítani. Néha jól jönne egy robotpilóta. Fáradtság esetén például vagy ha utazás alatt át kellene még nézni valamit.
2017. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Néha kipróbálom... aha... aztán bilibe lóg a kezed. :)


Szóval miért is kicseszés? Mert már csak ilyet lehet kapni, és hagyományosat nem?


Vagy fegyvert tartanak a fejedhez, hogy iylet vegyél?


Normál kocsid van, azt meg vezetheted, akkor mi a kérdés???


Az önvezetők a piac 0,001%-át SEM uralják, és még jó ideig így is marad, szóval senki nem cseszett ki senkivel.

2017. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan. Annyi önvezető autó még nincs, hogy akkora nagy számottevő legyen a piaca. Amúgy meg jó pár évtizedig nem is lesz.
2017. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
De, annak érzem, és nagyon szomorú is vagyok miatta. Én most vagyok 32, de még optimista vagyok, hogy nekem 80 éves koromra is lesz olyan autóm, amit én vezetek. Viszont a 7 éves fiam már most vezetni akar, őt sajnálom, mert lehet neki már nem lesz szabad élete végéig vezetni.
2017. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még sokára lesz elterjedt!


Mellesleg meg akkor sem árt felügyelni.

2017. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bajer ***** válasza:
Óriási megváltásnak tartom, hogy már ilyen kocsit is gyártanak mert olyan 12 éve az egyik családtagom este haza tartott, 10 km-re volt éppen, fáradt volt, elaludt, a balos kanyart kiegyenesítette és zutty be az árokba. Be volt kötve, semmi baja sem lett, 700 ezer ft lett a kár az autón. Egy önvezető autó ugyebár sípol, villog, korrigál, fékez, hogy elkerülje az ilyen szerencsétlen helyzetet ráadásul ettől felriad a sofőr.
2018. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!