Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Felicia 1.9SDI-t mennyib...

Skoda Felicia 1.9SDI-t mennyibe lehetne turbósítani? Vagy érdemesebb venni bele 1.9 TDI motort?

Figyelt kérdés

2017. okt. 22. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemesebb kompletten, ha van rá hivatalosan mód. Én benzinesben nekiálltam egyszer dolgoknak, G60 16V meg 16V turbot akartam építeni, de vagy sok meló, vagy sok pénz.
2017. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Vagy érdemesebb kocsit cserélni.
2017. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem akarnám széjjel tuningolni, az ilyen 90-110 ló bőven elég lenne ha tuningolnám max ilyen pár apróságokat módosítanék rajta, a tartósság fontosabb számomra.


#2: Azt most kihagyom. :)

2017. okt. 22. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Az 1.9SDI-t nem lenne nehéz turbósítani, ráhebrákolsz egy TDI leömlőt csigával, megoldod az olajozást meg a vizet, TD adagoló és kész. Ha TDI adagolót meg elektronikát pakolsz bele az még jobb.


Itt nincs akkora technológiai szakadék mint egy szivó és turbóbenzin között.


Komplett motort mondjuk tényleg egyszerűbb és érdemesebb cserélni, de átpapírozni..


Vagy hagyod a francba és cseréled egy TDI Golfra :D

2017. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!