Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy első generációs skoda...

Egy első generációs skoda fabiába jóval drágábbak az alkatrészek mint egy feliciába?

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Eleg dragak bele... es 150000km utan ami van rajta az minden elromlik....

Tobbet nem vennek elso generacios fabiat....

2017. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 1.2 12 szelepesbe van semmk gondom volt még vele 200ezer km 2006-os facelift kombi . Soha ee cserélem le az biztos .

Drágának akkor drága ha nincs autós boltban keevezmény , de akkor se húzós . Volt 1.4MPI-m hiányzik meg minden, de valahogy a kis 1.2-es hozzám nőtt .

Csak ajánlani tudom az 1.2 12v BME kodu 3 hengeres 65lovas fabiákat .

2017. aug. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.4 MPI-mvan, 1. gen..Eddig nem volt vele komoly gond, de most vezérlést kellett cerélni rajta, +vízpumpát, hát nem volt olcsó, igaz, mindenből eredetit kapott. Viszont lehet, hogy hengerfejes, most a napokban figyelgetem a vízfogyást, remélem, csak a pumpacsere miatt fogyott el másfél tartály. Ha valóban hengerfejes így 130 000 km előtt kicsivel, én senkinek nem fogom ajánlani a Fabiat!

Volt 2004-es háromhengeres 1.2-es is, az tényleg alig fogyasztott, cserébe nagyon rizikós volt minden előzés, annyira nem ment.

Annyiból mindenképpen jobb a VWmotoros feliciáknál, hogy legalább nem rohad a kaszni 17 év csillaggarázs után sem.

2017. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!