Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ciki kívül-belül koszos...

Ciki kívül-belül koszos autóval járkálni?

Figyelt kérdés
Vagy állandóan mosni-fényezni kellene?
2017. okt. 23. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Engem egyáltalán nem érdekel, hogy más autója hogy néz ki. A helyedben azért kéthetente lemosnám, kiporszívóznám!
2017. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem mindeghy, mennyire koszos. Nekünk úgy pár év után végre nem benne üléskor jutott eszünkbe a takarítása és most csak kicsit piszkos. Előtte iszonyú volt, bár a tulaját nem zavarta, csak engem. Kívül egy szinten túl nem tud piszkolódni, mert lemossa az eső, bár a hársfa alatt parkolás elég speciális helyzetet teremt...


Nos, valamilyen normális alapfokon illik takarítani az autót, de nem kell állandóan vele foglalkozni. Persze lehet. Vannak takarításmániások s van, akinek az autó nem egyszerű közlekedési- s esetleg hobbieszköz.

2017. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Körülbelül ugyanaz mint otthon takarítani. Én kicsit kellemetlennek érzném ha valaki beülne mellém az autóm meg olyan lenne mint egy putri.
2017. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én cikinek érezném. De ez embere válogatja. Van aki jól érzi magát a mocsokban, van aki nem.
2017. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igénytelenség
2017. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenben az arany középút a legjobb. Az is beteges, ha valaki 2 naponta porszívózza, polírozza, de az is, ha a kocsin lévő sárból már fű nő.
2017. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

őszintén szólva engem nem érdekel mennyire retkes a te autód, ha nem kell vele hosszabb utakra mennem :D


magam részéről én nem egy guruló disznóólban szeretek utazni.

2017. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Belül ha vastagon áll a műszerfalon a por, stb. az szerintem igénytelenség.

Kívül is van egy határ. De pl én is hiába mosom hetente a kocsit, tavasztól őszig az autópályázás miatt már a mosás utáni első úton tele van rovarhullával a kocsi eleje. Asős időben a trutyit veri fel.

Azért havi minimum egy mosásnak bele kellene férnie.

2017. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kívül nem, mert lehet éppen terepről jött.


Belül igen, mert az autó nem kuka, még ha egyesek annak is használják.

2017. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!