Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 25 éves vagyok, s van 10millio...

Kkop0011 kérdése:

25 éves vagyok, s van 10milliom egy autóra. Milyet lenne célszerű vennem? ( használtan-e/márka/fentartás)

Figyelt kérdés

Nincs még jogosítványom, jövőre indulok tanfolyamra.( 2éve “megtanultam” vezetni, azóta itt faluban szoktam néha, lakatlan területen ..)

Addig is már el kezdeném nézni, s egy képet ki alakítani a fejemben a véleményetek alapján, hogy ne legyen elhamarkodott a döntésem.



2017. okt. 24. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 10 éves vagyok és 20 már éve tudok vezetni. Meg annyi pénzem van, hogy el sem bírod képzelni. :-)
2017. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Vegyél max 2 milkáig megkímélt gépet 1,8 - 2 l benyásat középkategóriásat . Gyakorolj utazz vele és ha bő 1 év után hiba nélkül megy minden akkor add el aztán 3 LITER körüli Audi a sorozatból szerválj egy limuzint . Pénz is marad .
2017. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem ismerem az anyagi lehetőségeid, esetleg sokat keresel vagy a lottón nyertél, de ha nekem lenne 10 misim akkor kb úgy cselekednék ahogy az 2-es írta. Szerintem is az a tuti recept, de az Audi helyére bármely prémium márka beilleszthető
2017. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
BMW X6 vagy Mercédes CLA, egyértelmű.
2017. okt. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
Csakis valami nímetbű' behozott bélyemwét ajanlanek!
2017. okt. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lesznek irigyeid.

Mit célszerű? A praktikáció tag-en elmosolyodtam. Egy 10M-s autó ritkán praktikus.

Egyébként olyat vegyél, amit a pénztárcád megenged a kocsi fenntartását illetően. Durva ökölszabály: ha évente ki kell csengetni akár egy misit a nem várt javításra vagy karbantartásra, akkor se lankadjon a vigyor, így válassz kocsit! Márka/típus/kivitel ebben a kategóriában nem számít szerintem, olyat vegyél, ami tetszik!

2017. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésre nem várhatsz komoly választ. Autóválasztásban nagyon sok változó van, amikből te egyet sem írtál le. Például: mégis mit akarsz, sportos kupét, terepjárót, sedánt, limuzint? Dízel/benzin? Kicsi/közepes/nagy? Teljesítmény számít? Sokszor fogsz 3+ emberrel menni? Csomagtér? Milyen környéken élsz (van-e értelem összkerékhatjásnak)? stb stb.
2017. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Beviz Elek ***** válasza:

Ez az ablakon kidobható pénz? Tehát van egy rendberakott házad, egy jól működő vállalkozásod és minden rendben van?


Akkor vennék egy régebbi sportkocsit, darabokra szedném a garázsban, rendberaknám és a saját ízlésem szerint megcsinálnám. Pl.: Supra vagy Nissan 200SX

2017. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Újat érdemes. Ford S-Max 2.0 TDCi vagy Opel Insignia Sports Tourier vagy Ford Mondeo 2.0 SCTi. Ezek fenntartásban is jók.
2017. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!