Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda e2200 dizel kisteherauto...

Mazda e2200 dizel kisteherautom reggelente illetve hosszabb állás után nem indul. Szépen teker de nem "röffen be". Begurulásra könnyen eindul, innentől a kövétkező hosszabb állásig tökéletesen müködik vagyis pöccre indul. Valaki esetleg?

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Izzítógyertyák rendben? Kompresszió rendben?
2017. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először valóban az izzítógyertyákkal kellene kezdeni...
2017. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,viszont újabb probléma jelentkezett.Nagyobb gázadásnál nem megy minden henger.Lehet összefüggés?Ha nem akkor ez mi okozhatja?Porlasztó?adagoló?
2017. okt. 26. 10:23
 4/4 anonim ***** válasza:

persze, hogy lehet....


én inkább porlasztócsúcsra gondolok, attól is nehezen tud beindulni ha nem porlaszt rendesen


én úgy másfél hete cseréltem ki az öreg mercimben mind az 5 porlasztócsúcsot és izzítógyertyát..... hát nem volt egyszerű művelet :D

2017. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!