Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A lada 2101 es menő vagy már...

A lada 2101 es menő vagy már ciki? :D

Figyelt kérdés
Nem igazan tudok dűlőre jutni az ügyben. Én mindenkepp szeretnék eggyet és mikor erről beszélek valakivel megoszlott véleményeket kapok. Kb fele azt mondja hogy kiraly a masik fele pedig hogy ,,ne égessem magam''. Termeszetesen egy jo allapotu autora gondolok nem egy leharcolt vasra. Ha van velemenyetek az autoról azt legyszi indokoljatok is. Köszi :)
2017. okt. 25. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Hobbiautónak jó az.

A mindennapokra már nem kéne.

2017. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azért vegyél autót, mert az valaki másnak tetszik, ha te szeretnéd akkor vedd meg! Én is szeretnék egy öreg Ladát, bár én a Niva felé hajlok, hobbiból, szeretem a klasszikus/youngtimer autókat. Mindennapokra azért nem fognék már be egy ilyet, baj is van vele és a szmogriadókon is kapásból megbukik, ami most kezd majd aktuális téma lenni.
2017. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép állapotban van, akkor már egész menő, mostmár a Lada is kezd komoly veteránautó lenni.
2017. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
sosem lesz komoly veteránautó egy Lada! Az a hülye, aki azt hiszi, hogy egymilliót ér. Ahogy írták, ne másoknak vedd a kocsit, hanem magadnak. Egy biztos, ha egy szép öreg autóval jársz, az mindig becsülendő lesz.
2017. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akik azt mondják, hogy ne égessed magad azok mind busszal járnak meg biciklivel :), nekem is van egy 2105 és semmi baja.
2017. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!