Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focus vélemények /...

Ford focus vélemények / tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most vettem egy 1999-es évjáratút, és olvastam róla jót és rosszat. Kinek van tapasztalata belöle, és mi a véleménye? A sebességmérő hibája elég gyakori ahogy hallottam, nameg persze ennél is van. Jó járgányok összességében?
2017. okt. 25. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem rozsdás és nem 1.8 dízel, akkor jó lesz az.
2017. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1.6 benzin
2017. okt. 25. 22:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Ami rozsdás (meg lyukas) az a hátsó kipufogó dob. Pont ma láttam alulról.
2017. okt. 25. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vetted észre vásárlás előtt, hogy lyukas a kipufogó, akkor rádsózhattak bármilyen hulladékot.


Egyébként teljesen jó autó a Focus, benzinesben természetesen. Én inkább VW párti vagyok, meg belülről nagyon puritán nekem, de abszolút jó alternatíva.


Mondjuk eső után...

2017. okt. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát jó, köszönöm
2017. okt. 26. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:
dizelesben ugyanolyan jo. nekem volt egy mk 1 dizeles 2001-es, nagyon jo volt. bar az teny, hogy rohadasra hajlamosak. most jelenleg egy benzines mk2 es egy dizeles mk3-asom van. minketto tokeletesen fut, kotelezo szervizeken kivul semmi gondjuk, pedig napi hasznalatban van mindketto.
2017. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!