Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy bmw e36 316i, az a...

Adott egy bmw e36 316i, az a problémám vele, hogy nem melegszik fel a víz teljesen 90 fokra fűtés mellett. Olyan 70 körül áll be. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Tudom mindennapos kérdés kb. Nem feltétlenül termosztátra gondolok mert csak akkor nem melegszik fel teljesen mikor használom a fűtést. Automata klímás és ha pl beállítom 23 fokra utána ha eléri és lekapcsolja magának a fűtést utána felmegy a hőfok mutató, viszont ha megint rákapcsolja megint lemegy és nem melegszik vissza. Hallottam már olyat is, hogy kis motor és nem tud megbirkózni a fűtéssel de eddig egy 1,4-es fiat tipom volt, és még fűtéssel is pillanatok alatt felmelegedett 90fokra és ott is maradt.

2017. okt. 26. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem kell ilyen öreg szart behozni nyugatról és akkor nincs ilyen baj. Amúgy meg xard már le, lényeg hogy bmw.

92-ben volt ilyen bmw-k.

2017. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ. Veled ellentétben engem zavar ha valami nem úgy működik az autón ahogy kéne, mert nem azért vettem, hogy "jampizzak" vele, meg szétrohadhat alólam, nem működik benne semmi de le van szarva mert BMW! Mellékesen megsúgom, magyarországi.
2017. okt. 26. 15:11
 3/12 anonim ***** válasza:
en is ezt akartam irni :-D naponta van kerdes hogy lehet ilyen hulladekokat behozatni, atiratni, utana meg itt baxakodnak vele, hogy ez nem jo, az nem jo :-D a lenyeg, hogy bmw-m van. autot vegyel ne ilyen ocska lomokat.
2017. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Termosztát lesz az. Nem tudom ki mondta, hogy kicsi a motor a fűtéshez, de nem sok fogalma lehet róla.

Amúgy meg ne foglalkozz a hülyékkel, mostanában divat a BMW-re károgni. 20 évesen elromlik a termosztát, aztán egyből rom meg szar.

2017. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Termosztát 100%
2017. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bence_ ***** válasza:
Termosztát
2017. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Tehát mégiscsak termosztát lesz. Egy ismerősöm úgyis bont egy ugyanilyet akkor holnap meg is nézem.
2017. okt. 26. 16:56
 8/12 anonim ***** válasza:
ja azert van tele a gyakorikerdesek oldal allandoan 3-as bmw-s kerdesekkel, mert 20 evente csak termosztat baja van :-D igen eselyes. akkor se kene, ha ingyen adnak.
2017. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A bontott nagy valószínűséggel ugyanúgy rossz lesz. Termosztátból csak újat, pár ezer Forint..
2017. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Termosztát lesz a hiba. Állandóan nyitva van, így a hideg motor is folyamatosan kapja a hűtést, ezáltal nem tud felmelegedni üzemmeleg hőfokra a motor. Nekem a Suzukihoz 6000 volt a termosztát, a tiednél biztos lesz egy 10-15-20ezer,minőségtől függően.
2017. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!