Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy jó állapotba lévő használt...

Egy jó állapotba lévő használt 2006-2008-as b6-os passatért mennyi a reális ár?

Figyelt kérdés

2017. okt. 26. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
talán ha vennéd a fáradtságot és megnéznéd a hahu-n...
2017. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem de valamelyik 1 milla,valamelyik meg 2,5 és mindkettő 2007-es,ezért kérdem hogy egy normális állapotba lévőért mi a plafon és a minimum.
2017. okt. 26. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
1,8-2misitől felfelé
2017. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt állapotbaN, másrészt meg ez is relatív, hogy mi számít jónak állapot tekintetében. Én nem olyan rég vettem olyat aminek az összes dokumentációja megvan, mindent márkaszerviz csinált rajta, nagyon keveset futott (100e km és ez leigazolt, ellenőrzött), nem volt törött és vigyáztak is rá, de a felszereltség sem elhanyagolható. Kétmilliótól felfelé kb. a reális, de két és félmillió sem sok ha valóban jó az autó. A nepperek által behurcolt, tekert órás, több autóból épített bontószökevények amiket 1-1,5M körül kapsz egyrészt kétszer megtették a Föld-Hold távolságot oda-vissza, másrészt mire tényleg jó autót csinálsz belőlük, ugyanott vagy mintha vettél volna egy eleve jót, vagy hátrébb.
2017. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!