Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A közterület felügyelőkkel...

A közterület felügyelőkkel zöld ágra lehet vergődni, miután már "megszólítottak"?

Figyelt kérdés

A minap büntettek meg tilosban parkolásért (valóban így volt, de nem akadályoztam a forgalmat).

Ennek az volt az oka,hogy árut szállítottam, és mint lenni szokott, a túloldalon lévő rakodási területen személyautók parkoltak, nekem meg időre kellett mennem, nem tudtam ott keringeni, mint gólyafos a levegőben.

Odajöttek a közterületesek amikor már épp menni akartam (2 percen belül eltudtam volna indulni), de ehelyett még 15 percig feltartottak, amíg megírták a csekket.

Valami rendőrnek hihették magukat, vagy legalábbis királynak, olyan flegmák és hajthatatlanok voltak.

Egy tízesem bánta, de ez a legkevesebb, én most tapasztaltam meg,hogy ezek igazi f****opók, bár maga az ok jogos volt, csak elnézhették volna ha már épp indulok.

Kérdésem,hogy más mit tapasztalt?Találkoztatok már olyannal aki elnézte, figyelmeztetett szóban, vagy valami pozitív?Negatív?


2017. okt. 26. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Erről a 2 héttel ezelőtti sztori jutott eszembe. Kávéztunk Münchenben a Giesing pályaudvaron, amikor egy terepjárós beállt a buszosok helyére, oda ahol egyértelmű tábla jelzi a megállni és várakozni tilost. Jött a rendőr, megállt, kiszállt és megkérte, hogy álljon el innen, keressen máshol parkolót. És ennyi. Emlékszem a sztorira, mert a rendőr fickó egy baromi csinos szőke rendőrcsajjal volt :D Szóval így is meglehet oldani dolgokat.
2017. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:

árút szállító járművet ill annak sofőrjét európában nem szokás megbüntetni.dehát itt a balkánon bármi előfordulhat sajnos.

régebben volt cikk arról hogy valamelyik városban vadászták a gyermeküket iskolába szállító szülőket:pár perc tilosban parkolásért is büntettek.európa nagyon messze van sajnos,és nem földrajzilag.

2017. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Időpont ma 20:13


Hát ja, nálunk itt az iskolánál napi szinten 10ezer eurót betudnának hajtani ahogy parkolnak a szülők...

2017. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez is csak bizonyítja azt a tényt hogy közterület felügyelőnek csak a szar emberek mennek el,legalábbis ebben az országban biztosan.Szar az életük és ezért másokon élik ki magukat.Talán valami normális szakmát kellett volna elvégezniük és akkor nem kéne sínylődniük az utakon...Persze azon meg csodálkoznak hogy senki sem tiszteli őket
2017. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pfff, közterületes..

rendőrnek is hülye volt, de a hataloméhsége az egekben.

2017. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!