Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Vento elektromos ablakok...

VW Vento elektromos ablakok nehezen járnak mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Adott a ventom, nemrég kerül hozzám, még nem néztem á, de mi lehet a baja, lefele elég lassan megy, felfele meg szinte kézzel kell rá segíteni, mert annyira nem akar felmenni, elég lehet valami zsír, wd-40 ill hasonló spray, vagy itt más lesz a gond?

#Volkswagen #Golf III TDI #Vento #elekrtomos ablak #nehezen jár
2017. okt. 27. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Würth centerben lehet kapni zsír spray-t én azzal fujtam be aztàn fel-le meg jàrattam kb 3-4szer el jàtszottam ezt és azóta szépen megy mind a 4 ablak a , tetőablak meg màr nem nyikorog .
2017. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! :) nyikorog nekem is az ablak, tetőablak az nincs benne, az ajtó kárpitot nehéz leszedni?
2017. okt. 28. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem nehéz le szedni az ajtó kàrpitot ez még a kőkori autók közé tartozik ...én pont emiatt imàdom az 1.9TDI motorral egy világbajnok verda mert konkrétan nem sok dolog van ami tönkre tud menni .

Igaz én télen a tetőablakot mev szűntetem megy be a polo openair elektromos ponyva panoràma :D

2017. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!