Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Kizashi 3 millió...

Suzuki Kizashi 3 millió környékén jó választás lehet?

Figyelt kérdés
Tudom ennyiért bmw , merci stb ket lehet venni, de nekem nagyon tetszik a Kizashi.
2017. okt. 28. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük, linkelj már egyet.
2017. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bírtam azt a kocsit. Formás kis gép. Viszont ez az össz pozitívum.

Sokat fogyaszt elavult motor.

2017. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3 milláért már komolyabb modellt kell venni. Ennyiért árulnak például majdnem új Opel Astrát, Ford Focust.
2017. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tomcatters ***** válasza:

Mondjuk az Astra meg a Focus nem a Kizashi kategoria. Kizashi az Mondeo, Vectra kategoria inkabb :D Boven jo valasztas 3 milla korul egy Kizashi es japosan megbizhato is :D


[link]

2017. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy fajta motor, egy fajta felszereltség. Nem véletlenül nem adtak el belőle szinte semmit sem. A 2,4-es motor le fogja zabálni a gatyád, és bár csúcsmodell, de csak Suzuki mércével az. Iszonyatosan igénytelen a belseje.
2017. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyiban egy kategória a Mondeóval, hogy nagy. Minőségben meg amúgy szerintem meg jóval a Focus alatt van, pedig a Focus sem egy luxusautó...
2017. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tomcatters ***** válasza:
Az egy dolog, hogy hivatalosan,csak cvt vel 4x4 hoztak forgalomba, annak ellenere hahun van fent 2 kerekhajtassal es 6 sebesseges manualissal, ami nem eszi le a fejed :D Borules, borkormany, borvalto, valoban kicsit kemeny a muanyag( csak a muszerfal felsoresze), de nem rosszabb egy mondeonal azert a belso sem :D
2017. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

CVT-vel semmiképp sem kéne, amúgy meg mutatós kis autó, kár hogy ennyire elbaltázták ezt az europai megjelenést az 1 etlen motorral.


Ha lett volna belőle manuálsi sé sima autómata, illetve 2-3 benzines illetve ugyanennyi dízel változat, szerintem simán sikeres elhetett volna.

2017. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Jó választás . Itt amúgysem lenne sikeres több választékkal sem,a magyar marhának csak a dácsia meg a lada a jó,ezekre a szemetekre nem sajnálja a pénzt,minden egyéb más márkájú új modellre már sok neki a 3 millió . Nekem lenne keretem rá,listán lenne. Kifejezetten tetszik ,hogy viszonylag elérhető és mégsem tucatautó mint pl egy mondeo.
2017. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy újkorában közel sem a 3 milliós kategóriában indult...
2017. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!